Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

UFS Academy'e hoş geldiniz!

UFS Academy, dünya mutfakları konusunda uzman şefler ve Uluslararası Mutfak Sanatları Enstitüsü (ICCA) tarafından oluşturulan en güncel online şef eğitimleri ile donatılmış ücretsiz bir aşçılık akademisi platformudur. Yüksek çözünürlüğe sahip kısa ve öz videolardan meydana gelen gastronomi eğitimi içerikleri sayesinde siz de yüzlerce farklı bilgiye vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Pratik tariflerden yenilikçi pişirme teknikleri ve sunum tekniklerine kadar oldukça geniş kapsamlı içerikler sizleri bekliyor. Şefler için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bu yüzden eğitimleri genellikle 2 dakikanın altında ve reklamsız tutmaya çalışıyoruz. Yalnızca şeflere özel hazırladığımız bu yemek okulu niteliğindeki eğitimleri kolayca bitirebilmeniz için videoların tümünü reklamsız olarak izleyebilir ve basit bir kayıt işleminin ardından üye girişi yaparak tüm eğitimlere erişebilirsiniz.

Şef Eğitimlerini Keşfet

Profesyonel şefler tarafından oluşturulan online mutfak eğitimlerimizi keşfetmeye ne dersin? Temel reçete uygulamalarından ileri seviye pişirme tekniklerine kadar uzanan bu eğitimler hem mutfak becerilerini geliştirecek hem de bir aşçılık sertifikasına sahip olmanı sağlayacak. Şimdi keşfet! 

 

En Çok İzlenen Eğitimler

Şeflerimizin Önerdiği Eğitimler

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu