Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:12

1. Giriş

Mükemmel yemek fotoğrafçılığı üzerine bir eğitim için yemek fotoğrafçısı Remko Kraaijeveld ve Şef Justin Niessen ile tanışın. Işıklandırma, kompozisyon ve stilin yanı sıra hızlı ve kullanışlı düzenleme becerilerini öğrenin.

03:04

2. Yandan Doğal Işık

Açıları, yansımaları ve kompozisyonu değiştirerek mümkün olan en iyi yandan çekimi elde etmek için gün ışığından nasıl yararlanacağınızı öğrenin.

01:53

3. Arkadan Doğal Işık

Remko, arkadan gelen aydınlatmayı kullanarak en iyi fotoğraf açıları konusunda size rehberlik ederken, yemeğinizi nasıl etkili bir şekilde aydınlatacağınızı ve gölgelerden nasıl kurtulacağınızı öğrenin.

03:30

4. Yapay Aydınlatma

Doğal görünümlü çekimler oluşturmak için LED aydınlatmanın nasıl kullanılacağını anlayın. Bu teknik, ortamınız ne kadar karanlık olursa olsun mükemmel görüntüyü yakalamanıza yardımcı olacaktır.

03:14

5. Kompozisyon ve Açılar

Resimlerinizi sosyal medyada öne çıkarmanıza yardımcı olacak en iyi kompozisyon ve açılar hakkında ipuçlarını ve Remko'nun çeşitli yemeklere en uygun bulduğu açılar konusundaki tavsiyelerini dinleyin.

02:19

6. Koyu Bir Arkaplan Kullanmak

Yemeğinize odaklanarak karanlık bir arkaplanda nasıl çekim yapacağınızı ve stil oluşturacağınızı öğrenin. Remko ayrıca yemeğinize destek olacak dekorlar ve arka planlarla, 'yarısı yenmiş yemek stilini' paylaşıyor.

01:34

7. Açık bir Arkaplan Kullanmak

Remko, görüntülerinizi geliştirmeye yarayan stil öğelerinin yanı sıra, çekiminizi mükemmelleştirmek için malzemelerinizle denemeler yapıyor.

02:25

8. Sunum

Bu bölüm, son ayrıntılar ve rötuşlar da dahil olmak üzere yemek fotoğrafçılığında en iyi sunum ipuçlarını içeriyor.

04:01

9. Akıllı Telefon ile Temel Düzenleme

Filtrelerden düzenleme araçlarına kadar, paylaşmadan önce resminizi geliştirmek ve mükemmelleştirmek için Instagram araçlarını ve düzenleme uygulamalarını nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu