Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:43

Giriş

Şef Pablo Penalosa Najera ile Mayfair’in prestijli mekanı MNKY HSE'de baharatlı bir fiesta pişirmeyi öğrenin. Şef Pablo, tüm akşam yemeklerinizi Latin lezzeti ile zenginleştirecek iştah açıcı iki taco hazırlamanız için en değerli ipuçlarını paylaşıyor. 

00:54

Mutfağınızı Hazırlayın

Şef Pablo Penalosa, sizlerle mutfağın temel taşlarını paylaşmak için mutfağının kapılarını açıyor.  Temel tavalardan tütsü makineleri ve sous vide gibi daha karmaşık ekipmanlara kadar, Latin mutfağını mükemmel kılan ekipmanları tanıyın.

02:24

Baharatlı Brisketin Hazırlanması

Brisketiniz için aromatik karışım hazırlarken kullanılan baharatları açıklayan Şef Pablo Penalosa'yı dinleyin ve lezzeti bambaşka bir seviyeye taşıyın. Tütsülenmiş et keyfi için, et tütsü makinesine girmeden önce neler oluyor öğrenin. 

02:22

Baharatlı Tavuğun Hazırlanması

Şef Pablo Penalosa, birkaç ekstra malzeme ekleyerek brisketinizi nasıl tatlı hale getireceğinizi gösteriyor. Tavuk derisini fritözde çıtır çıtır olacak şekilde kızartın ve dokularla oynayın, sous vide ve vakumlu poşet ile restoran kalitesinde sonuçlar elde edin.

02:19

Guacamole İçin Acı Biberli Toreados Tabanı

Tüm baharat severler için, Meksika klasik guacamole yemeğini Şef Pablo Penalosa ile geliştirip chiles toreados hazırlayın. Bu video, Latin ateşini sofranıza taşıyacak bu baharatlı lezzeti nasıl bir tabana dayandıracağınızı gösterecek! 

02:49

Acı Biberli Toreados Guacamole Yapımı

Yağlı avokadoyu baharatlı bir jalapeno tabanı ile birleştirerek bu biberli chiles toreados guacamole'nun ateşini deneyimleyin. 

01:42

Kuru Acı Biberli Toreados Guacamole Ekleyin

İkinci bir guacamole tarifi öğrenin - kuru acı biberli chiles toreados. Bu guacamole infüzyonu, tütsülü biber aromalarını biraz asitlik sağlayacak bir aboro sosla buluşturuyor.

01:32

Taco İçin Tavuğun Hazırlanması 

Kuru biber chipotle toreado'larınızı, derin yağda kızartılmış tavuk derinizi ve sous vide'de pişen tavuğunuzu nasıl bir araya getireceğinizi. 

03:24

Tavuk Chipotle Taco'nun Hazırlanması Ve Tabağa Alınması

Mükemmel tabağı hazırlamak için son bileşenleri ve teknikleri öğrenin. 

02:58

Toreados Guacamole'li Meksika Usulü Brisket Taco 

Meksika usulü brisket taco'larınızı, domates brunoise ve ince dilimlenmiş soğanlı toreados guacamole lezzetlerini birleştirerek tamamlayın. Bir dana brisketi nasıl keseceğinizi ve en iyi lezzet için etin suyuyla nasıl buluşturacağınızı öğrenin. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu