Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Free chef course on how to make pasta

02:11

Giriş

Diciannove restoranından İtalyan Şef Alessandro Bay, temel aletler ile hamurun hazırlanmasından makarnanızı pişirmeye kadar mükemmel makarnayı yaratmak için nelere ihtiyacınız olduğunu gösteriyor.

01:17

Mutfağınızı Hazırlayın

Mutfağınızı makarna yapmak için nasıl hazırlayacağınızı ve mükemmel hamuru yoğurmak için doğru oda sıcaklığının ne olması gerektiğini öğrenin. 

03:09

Makarna Hamuru Nasıl Yapılır?

Şef Alessandro Bay'in basit ve kolay bir şekilde makarna hamuru sıfırdan nasıl yaptığını izleyin. Her seferinde nasıl doğru un/yumurta oranını tutturacağınızı ve hamuru nasıl doğru kıvamda yoğuracağınızı öğrenin. 

03:42

Tagliatelle Yapımı

Hamur açma tekniğinde ustalaşın, doğru kalınlığı tutturun ve hamuru istediğiniz şekillerde kesin. Şef Alessandro Bay bize tagliatelle ve tagliolini'nin nasıl yapıldığını gösteriyor ve saklama ve dondurma ile ilgili ipuçlarını paylaşıyor.

05:49

Ragu Tagliatelle Malzemeleri & Pişirilmesi

Şef Alessandro Bay'in, tagliatelle'nin pişirilmesi ve pürüzsüz bir sos hazırlamak için makarna suyunun kullanılması ile ilgili en iyi ipuçlarını öğrenin ve ünlü İtalyan yemeği dana ragù tagliatelle'yi nasıl hazırladığını izleyin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu