Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

02:10

Giriş

Londra Mamalan’dan Şef Ning Ma ile otantik Çin sokak yemeklerini nasıl pişireceğinizi öğrenin. Şefin en iyi ipuçlarını kullanarak, iki popüler Kuzey Çin yemeğinin arkasındaki sırları ve en iyi ipuçlarını öğrenebilirsiniz - kızarmış sebze köfteleri ve karides ve acı biberli tavada kızartma. 

01:08

Mutfağınızı Hazırlayın

Şef Ning Ma'nın, hızla büyüyen Pekin restoranının düzenini ve ekipmanlarını anlatıyor. Otantik yemeklerin bir batı mutfağında hazırlanmasını sağlayan en önemli parçaları keşfedin. 

01:14

Fritözde Sebze Köfteleri (Bölüm 1)

Şef Ning Ma, popüler bir sokak yemeği olan sebze köftelerinin malzemelerini anlatıyor. Çok iyi bildiğiniz temel malzemelerden yemeğe lezzetini ve özgünlüğünü veren gizli içeriklere kadar. 

03:42

Fritözde Sebze Köfteleri (Bölüm 2)

İkinci bölümde, Mamalan’ın çıtır sebze köftelerini nasıl yapabileceğinizi adım adım göreceksiniz. Mükemmel servis ve garnitürler ile, temel teknikleri ve ipuçlarını öğrenin. 

01:59

Acı Biberli Karides (Bölüm 1)

Malzemelere giriş için acı biberli karides tarifinin birinci bölümünü izleyin. Doğu mutfağında soya sosunun çeşitlerini ve rolünü ve her çeşidin bir yemeğin tadı ve kıvamı üzerinde yarattığı farkını öğrenin.

03:57

Acı Biberli Karides (Bölüm 2)

Şef Ning Ma’yı takip edin, ikinci bölüm sizi baştan sona pişirme sürecine yönlendirecek. Süreler, hız ve düzenlemeden, süsleme ve servise kadar ihtiyacınız olan her şey bu bölümde. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu