Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:55

1. Haşlanmış yumurta

Mükemmel haşlanmış yumurta için bazı ipuçları veriyoruz. Şef Vusi bu videoda bizimle sırlarını paylaşıyor.

02:21

2. Bıldırcın Yumurtası

Bıldırcın yumurtasını soymak zor olabilir ama merak etmeyin, size yardımcı olabiliriz. Bu videoda şef Alex Hall, kabukları nasıl daha kolay soyabileceğinize dair basit ipuçlarını paylaşıyor.

02:26

3. Sahanda Yumurta

Bu videoda, Şef Alex Hall sizlere, ne içinde pişireceğinizden, kullanılan baharatlara kadar, mükemmel sahanda yumurtanın (restoran tarzı) detaylarını anlatıyor.

02:05

4. Scrambled Egg

A quick video for a very quick dish. Delicious with toast, tomatoes, mushroom and more.

01:51

5. Omlet

Bu sevilen kahvaltı yemeği, öğlen yemeğinde veya akşam yemeğinde bile servis edilebilir. Şef Vusi, klasik 2-3 yumurta tarifini bizlerle paylaşıyor.

05:18

6. Hollandaise

Hollandaise sos, restoranlarda verilen Eggs Benedict için vazgeçilmez bir sostur. Bu videoda Şef Alex Hall, klasik Hollandaise'nin nasıl yapıldığını anlatıyor ve lezzetli bir kuşkonmazlı Hollandaise tarifi paylaşıyor.

02:09

7. Frittata

Frittata (tortilla olarak da bilinir), yumurta, patates ve soğandan yapılan basit bir yemektir. Bu videoda, Şef Alex'in frittata'yı bir ocakta dakikalar içinde pişirmenizi sağlayacak en iyi ipuçlarını keşfedin.

02:58

8. Kiş

Şef Alex, bezelye filizi ve feta salatası ile servis edilen bezelye ve yaban turplu kiş tarifini paylaşıyor. Hafif bir öğle yemeği veya aperatif olarak ideal bir yemek.

03:08

9. Eggs En Cocotte Yumurta

Eggs En Cocotte, yumurtaların benmari içinde ayrı ayrı ramekinlerde pişirildiği klasik bir Fransız tarifidir. Fırında yumurta pişirmek ve her seferinde mükemmel doku ve kıvamı elde etmek için Şef Alex'in basit ipuçlarına kulak verin.

04:14

10. Poşe Yumurta

Şef Alex, ister tek tek ister toplu olarak pişiriyor olun, mükemmel bir poşe yumurta yapmak için kullandığı basit yöntemi paylaşıyor. Bu video, yumurtalarınızın ne zaman piştiğini nasıl anlayacağınızdan faydalı sunum ipuçlarına kadar her adımı kapsıyor.

01:37

11. Şakşuka

Bu kısa videoda, Şef Alex nasıl hızlıca Fas usulü şakşuka yapılacağını gösteriyor. Şakşuka, restoranınızın brunch ve kahvaltı menülerini renklendirmek için mükemmeldir.

02:58

12. 63º yumurta

63 derecede yumurtalar su banyosunda yavaş yavaş pişirilen yumurtalardır. Bu videoda Şef Alex, kremsi dokuyu doğru şekilde elde etmenin anahtarının, neden yumurtaları 63 derecede pişirmek olduğunu açıklıyor. Ayrıca, tereyağlı mantar ve brioche krutonları ile zenginleştirilen, sous vide tekniği ile 63 derece yumurta yapabilmeniz için basit ve lezzetli bir tarif paylaşıyor.

02:18

13. Kürlenmiş Yumurta Sarısı

Kürlenmiş yumurtaları yemeklerin üzerine rendelemek, yemeklere ekstra lezzet katmanın mükemmel bir yoludur. Şef Alex, tuzla kürlenmiş basit bir yumurta sarısı tarifini ve deneyebileceğiniz farklı kürlenmiş yumurta sarılarının kullanımlarını gösteriyor.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu