Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Hellmann’s Club, işletmenizin bilinirliliğini artırmak ve Hellmann’s sosları ile hazırlayacağınız lezzetleri daha geniş kitlelere ulaştırmak için yanınızda! Çünkü Hellmann’s Club üyesi olmak, size birçok alanda avantaj sağlıyor. İşletmenize özel olarak sunulan teklifler ile avantajlı alışverişin tadını çıkarabilir, sektördeki son yenilikleri ve ilham verici hikayeleri güncel olarak takip edebilir, hedef kitlenize daha etkin bir şekilde ulaşmanızı sağlayan reklam desteği alabilir, Hellmann’s Burger Fest ile tanışabilirsiniz. Size sunulan tüm ayrıcalıklar ve avantajlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve Hellmann’s Club ailesinin bir üyesi olmak için, okumaya devam etmeniz yeterli! 

1. İşletmenize Özel Teklifler

Hellmann’s Club üyesi olarak, işletmenize özel olarak hazırlanan promosyon ve indirim teklifleriyle buluşabilirsiniz. Üstelik, sahip olduğunuz avantajlar bunlarla sınırlı değil. Hellmann’s Club üyeleri için özel olarak hazırlanan, ayrıcalıklı bir sunum materyali paketi de sizi bekliyor. 

Pakette yer alan Hellmann’s standı ve logolu led ışık, lezzetlerinizi misafirlerinize en iyi şekilde sunabilmeniz için ortam hazırlıyor. Hellmann’s Amerikan servis, kürdan, 15’li ıslak mendil ve Hellmann’s burger kağıdı; misafirlerinize eksiksiz ve kusursuz şekilde servis yapmanıza yardımcı oluyor. 

Sunum paketinde yer alan Hellmann’s bisiklet yaka t-shirt işletmenizin Hellmann’s Club’ın ayrıcalıklı üyelerinden olduğunuzu gösterirken, Hellmann’s şal ise serin akşamlarda misafirlerinize eşlik ediyor. Kısacası, eksiksiz ve göz alıcı bir sunum yapmak için ihtiyacınız olan tüm materyaller, size en kısa sürede ulaştırılıyor. 

hellmanns

2. Eğitim ve İlham

Sektördeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri güncel olarak takip edebilmek, işletme başarısını artırmak ve korumak açısından oldukça önemli. Hellmann’s Club üyesi olduğunuzda, birbirinden leziz reçetelerden gastronomideki son trendlere kadar birçok yenilik, size dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz şekilde sunuluyor. 

Leziz Reçetelere Göz Atın

Burger köftelerinden leziz garnitür seçeneklerine, farklı damak tatlarına hitap eden sürmelik sos çeşitlerinden garnitür dip soslara kadar birbirinden yaratıcı ve yenilikçi lezzetler Hellmann’s Reçeteler kitapçığında sizi bekliyor. Hellmann’s imzalı tüm reçeteleri barındıran, PDF formatında hazırlanmış kitapçığı dilediğiniz zaman indirip inceleyebilirsiniz.

Hellmann's Burger Fest İçin Reçeteler

Hellmann's Burger Fest İçin Reçeteler

Birbirinden leziz Hellmann's reçetelerini indirmek için aşağıdaki “İndir” butonuna tıklayın.

İNDİR

Sektördeki Son Trendleri Kaçırmayın

Modern dünyanın hızla değişen ve yükselen temposunda, işletmenizde farklı yeniliklere imza atmak için uygulayabileceğiniz son trendler de Hellmann’s Club’da sizi bekliyor. Düzenli olarak güncellenen gastronomi trendleri, sektör yeniliklerine dair haberler, ünlü isimlerin röportajları ve ilham veren tecrübeler Hellmann’s Club üyesi şeflere avantaj sağlıyor. 

İlham Verici Örnekleri İnceleyin

UFS Türkiye Facebook ve Instagram sayfalarında yer alan ilham veren videolar, işletmenize yeni bir soluk katmak istediğiniz anlarda size yardımcı olmaya hazır. Örneğin; Şef Alex Dekesoğlu’nun Hellmann’s imzalı Hot BBQ ve Peri Peri Hot Pepper Sauce ürünleriyle taçlandırdığı Füme Antrikotlu ve Peri Peri Soslu Burger Tarifi’ne göz atarak yeni burger reçeteleri oluştururken fikir alabilirsiniz, Bigchefs Mutfak Koordinatörü Murat Aslan’dan mutfağa dair altın değerinde ipuçlarını içeren videoyu izleyebilirsiniz.

Hellmann’s Club üyelerine sunulan yenilikler ve ilham öyküleri, yalnızca reçetelerle sınırlı değil. İşletmenizin servis ve sunum başarısını artırmasına yardımcı olabilecek pek çok ipucu da yanı başınızda. Örneğin, Şef Üryan Doğmuş’un paket servis hizmetine dair önerilerine göz atabilirsiniz. Hellmann’s ürünleriyle hazırlayabileceğiniz konsept tarifleri inceleyebilir, misafirlerinizi her gün yeni lezzetlerle buluşturabilirsiniz.  

Lezzetten Ödün Vermeden Zamandan Kazanın

Misafirlerinize sunduğunuz lezzetleri çeşitlendirmenin ve taçlandırmanın temel yollarından biri, farklı damak tatlarına hitap edebilecek soslar hazırlamak. Ne var ki, birbirinden değerli misafirleri ağırlarken zaman tasarrufu yapmak da sizin için son derece önemli. Mutfakta operasyonu azaltarak zamandan kazanmak, bu esnada da lezzetten asla ödün vermemek istiyorsanız; Hellmann’s sos çeşitlerini tercih edebilirsiniz!

Burger tarifleriyle ve çıtır lezzetlerle kusursuz bir uyum yakalayan Hellmann’s Mayonez’i, tariflerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tarifinizde ideal bir acılık yakalamak için Hellmann’s Peri Peri Sos’u, damaklarda isli bir lezzet bırakmak için Hellmann’s Barbekü Sos’u tercih edebilirsiniz. 

Elbette, reçetelerinizde kullandığınız sosların yanı sıra, misafirlerinizin damak tadına göre seçim yapabileceği porsiyonluk sos çeşitlerini de unutmamak gerek. Sunum paketiyle size ulaştırılan Hellmann’s standına porsiyonluk Hellmann’s Barbekü Sos, Hellmann’s Hardal, Hellmann’s Mayonez ve Hellmann’s Ketçap’ları yerleştirebilir; misafirlerinizin birbirinden leziz soslar eşliğinde kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz.

3. Ücretsiz Reklam ve Sosyal Medya Desteği

İşletmenizin sunduğu lezzetlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için; dijital reklamlardan ve sosyal medyanın gücünden yardım almanız büyük önem taşır. Hellmann’s Club üyesi olduğunuzda, size özel olarak hazırlanan dijital içerikler aracılığıyla ücretsiz reklam desteği sağlıyoruz. Hellmann’s Club Instagram sayfamızda sizi paylaşarak lokasyon bazlı Facebook reklam hedeflemeleriyle potansiyel müşterilerinize sizleri buluşturuyor, sosyal medyada görünürlülüğünüzün artmasına yardımcı oluyoruz. 

4. Hellmann's Burger Fest

Hellmann’s Club üyesi olduğunuzda, hedef kitlenize ve doğrudan burgerseverlere ulaşmanızı kolaylaştıran bir diğer ayrıcalığınız ise, Hellmann’s Burger Fest İstanbul! Hellmann’s Burger Fest’e katılarak lezzetlerinizi burgerseverlerle buluşturabilir, sunduğumuz ücretsiz dijital medya ve içerik desteği ile tanınırlığınızı artırabilirsiniz. 

Bu keyifli hamburger festivali boyunca misafirleriniz bir yandan harika lezzetlerle buluşurken birbirinden eğlenceli aktivitelere, konserlere ve atölyelere katılabilir; hamburger konseptli ilk fotoğraf kabininde bu unutulmaz günü belgeleyebilir. Kısacası, siz lezzetlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtırken, burgerseverlere de yeni tatlar denemek ve oldukça keyifli saatler geçirmek kalır. 

Siz de Hellmann’s Club üyesi olarak burger festivali katılımcıları arasında yerinizi alabilirsiniz! Hellmann’s Burger Fest’ten birbirinden eğlenceli anları görmek için tıklayın.  

Hellmann's Club Üyesi Nasıl Olunur?

Hellmann’s Club üyesi olmak için, aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterli. Böylelikle sizinle en kısa sürede iletişime geçebilir ve işletmenizi yepyeni ayrıcalıklarla tanıştırabiliriz!

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu