Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Following recipes

03:42

1. Tariflere Uymak

Tariflere dikkatle uymak çok önemlidir. Bu videoda, tariflerin müşterilere tutarlı görünen ve lezzetli yemekler sunmanıza, stok seviyelerini kontrol altında tutmanıza ve karlılığınızı artırmanıza nasıl yardımcı olduğunu keşfedeceksiniz.

Creating a workplan

02:42

2. Çalışma Planının Oluşturulması

Malzemeleri en iyi sırayla hazırlamak gibi doğru işi doğru zamanda yapmak, bir restoranı başarıya giden yolda tutacaktır. Dikkatli planlamanın sizi nasıl mutfak ekibinizin değerli bir üyesi yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Selecting Ingredients

04:07

3. Malzeme Seçimi

Saygın şeflerimiz, yemeklerinin içine neyin girip neyin giremeyeceğine nasıl karar verdiklerini anlatıyor. İpuçları, etin kaliteli olup olmadığını anlamanın en iyi yolunu ve yerel tedarikin faydalarını da kapsıyor.

Sections in a Commercial Kitchen

02:41

4. Profesyonel Mutfağın Bölümleri

Bir mutfak ve personeli özenli ve verimli bir şekilde düzenlendiğinde, kıdemsiz bir şefin çalışma hayatı çok daha kolay olacaktır. Nedenini öğrenin.

Selecting Equipment Kitchen

04:11

5. Ekipman Seçimi

Yüksek kaliteli bir restoran mutfağında görmeyi bekleyebileceğiniz ekipmanın bir dökümünü gösteriyoruz. Ayrıca, iyi bir soyma bıçağı da dahil olmak üzere her komi şefin ihtiyaç duyduğu kişisel ekipmanlara da yer veriyoruz.

Using Appropriate Cooking Methods

02:38

6. Doğru Pişirme Yöntemlerini Kullanmak

Belirli bir yemek için tam olarak doğru yöntemi bilmek, yemek pişirmenizi inanılmaz yeni seviyelere taşıyacaktır. Şef Vusi size haşlama, kaynatma, kızartma ve daha birçok teknik hakkında bilgi veriyor.

Seasonings

02:58

7. Çeşniler

Yemeklerinize denge ve sofistikasyon katmanın yollarını öğrenin. Bir limon sıkmak veya bir tutam karabiber kadar basit bir eklemenin neden büyük fark yaratabileceğini keşfedin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu