Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

02:46

Giriş ve Mutfağın Hazırlanması

Londra, Islington'da Kuzey ülkelerinden ilham alan restoran Rok'un yönetici şefi Matt Young ile tanışın. Şef Young, tütsüleme, salamura yapma ve fermantasyon gibi koruma tekniklerinden odun ateşinde ızgara, su banyosu ve tütsü kutusuna kadar farklı pişirme yaklaşımlarını bizlerle paylaşıyor. 

02:22

Malzemeler

Şef Young, sürdürülebilir bir şekilde yetiştirilen balıklardan geleneksel fabrika dışı çiftlikleri kullanmaya kadar en iyi malzemeleri tedarik etmenin önemini açıklıyor. Ayrıca lezzetlendirme ve pişirme tekniklerinde odun ve meşe yongalarının önemini açıklıyor. 

03:58

Taze Kremalı, Kızarmış Ekmek Üzerinde Sıcak Tütsülenmiş Deniz Alabalığı (Bölüm 1)

Şef Young, ilk yemeği olan kremalı kızarmış ekmek üzerinde sıcak tütsülenmiş deniz alabalığını sadeleştirmek ve bize ilham vermek için yemeğin yapılışını ve önemli ipuçlarını paylaşıyor. Balığı temizleyerek, yarı kürleme ve sıcak tütsüleme sürecinden geçiriyor. Ayrıca taze sebzeleri demlemek için kullanılan bir salamura likörünün tarifini de paylaşıyor. 

02:41

Taze Kremalı, Kızarmış Ekmek Üzerinde Sıcak Tütsülenmiş Deniz Alabalığı (Bölüm 2)

En acemi salamura şefi bile bu turşu likörünü mükemmelleştirebilir. Bu Norveç spesiyalitesinde ustalaşın ve her yemeği lezzetlendirmek için iştah açıcı ve mayhoş bir alternatif yaratın. 

03:27

Taze Kremalı, Kızarmış Ekmek Üzerinde Sıcak Tütsülenmiş Deniz Alabalığı (Bölüm 3)

Bu Norveç esintili sandviçi hazırlamaya devam etmek için 2. bölümü izleyin. Taze kremanın çeşitli salamura sebzeler ve tütsülenmiş alabalık ile nasıl eşleştiğini izleyin. 

02:56

Yan Lezzet Olarak Sauerkraut

Çıtır çıtır lezzetli ekşi bir garnitür olan Sauerkraut hazırlayın. Şef Young, bu lezzetli çeşninin basit hazırlanma yöntemi ve fermantasyon süresi boyunca size rehberlik edecek. 

06:26

Elma ve Çemen Tohumlu Tütsülenmiş Domuz Eti (Bölüm 1)

İkinci yemek başlıyor - elma ve çemen tohumlu tütsülenmiş domuz eti.  Burada Şef Young, vakumlu torbaya koymadan, suyla yıkamadan ve tütsülemeden önce domuz etini baharatlamak ve nemlendirmek için benzersiz bir salamura işlemi gerçekleştirecek.  Teknikleri, yöntemleri ve tütsülemenin sırlarını öğrenin. 

03:39

Elma ve Çemen Tohumlu Tütsülenmiş Domuz Eti (Bölüm 2)

Her defasında lezzetli bir salamura, ızgara ve baharatlama yapın.  

Salamura sıvısı ölçümlerinde ustalaşın ve bu tatlı ve mayhoş karışım için, servis yapmadan önce domuz etinizi kekik ve biberiye ile lezzetlendirin. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu