Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:32

1. Giriş

Longridge Wine Estate'ten Şef Maritz, restoranın organik bahçesinden elde edilen mevsimlik ürünler ile zengin bir menü sunuyor. Kendi arazinizde yetiştirilen malzemelerin tadını çıkarın ve Güney Afrika'dan ilham alan Izgara Ahtapot ve Polenta ve Fıstıklı Kek tariflerini öğrenin.

01:47

2. Konsept

Şef Maritz, sürdürülebilir bir yaklaşımla organik yemekler pişirmesini sağlayan bahçeden masaya konseptli restoran vizyonunu paylaşıyor.  

04:23

3. Ahtapot - Bölüm 1 Pişirme

Ahtapotun kömür ızgarasında pişirilmesinden, sos yapımına, krakerlere ve salsalara kadar çeşitli tarifler Bölüm 1'de. 

Taze ve mevsimden ilham alan çeşniler hazırlarken, ahtapotun lezzetlendirilmesi ve ızgarada pişirilmesi hakkındaki en iyi ipuçlarını öğrenin. 

02:18

4. Ahtapot - Bölüm 2 Tabağa Alma

2. Bölüm'de, bir sos ile başlayarak, ahtapot, salsa ve kraker parçaları ile garnitür olarak bakla filizlerini kullanın ve tüm malzemeleri bir araya getirin.   

03:05

5. Polenta ve Fıstıklı Began Kek - Bölüm 1 Hazırlık

Bu kek sade olmasına rağmen, ne dokudan ne de aromadan ödün veriyor. Limon kabuğu rendesi, fıstık, zeytinyağı ve badem gibi malzemeler ile, buğday ve süt ürünleri içermeyen bir hamur elde etmeyi öğrenin.  

01:45

6. Polenta ve Fıstıklı Began kek - Bölüm 2 Malzemeler

Şef Maritz, tatlının ana bileşenlerinden biri olan Guava meyvesini paylaşıyor.  Guavayı kakule, vanilya, tarçın çubukları ve Chandon blanc ile birleştirerek lezzetli bir şurup ve püre yaratıyor. Hindistancevizi yoğurdu ve kızarmış hindistan cevizi parçaları ile servis edin.

02:11

7. Polenta ve Fıstıklı vegan Kek - Bölüm 3 Tabağa Alma

Sünger kek ile şurup, hindistan cevizi parçaları ve hindistan cevizi parçaları ve sifonla havalandırılan hindistancevizi yoğurdunu bir araya getirin. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu