Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

00:51

1. Izgaraya Giriş

Ulusal Barbekü Şampiyonu, Darbaar Restoran'dan Şef Abdul Yaseen ızgarada nasıl ustalaşabileceğinizi gösteriyor. Sizi barbekü ve ızgara dünyası ile tanıştıran Şef Abdul Yaseen, ihtiyacınız olan tüm teknikleri, ekipmanı, becerileri ve malzemeleri önünüze seriyor. Malzeme tedarikinden balık marinasyonuna ve robata ızgarasının kullanımına kadar, ustalığınızı geliştirecek pek çok alan var.

02:32

2. Mutfağınızı Izgaraya Hazırlayın

Darbaar restoranın mutfağına bir göz atın ve Şef Abdul Yaseen'in size iyi bir barbekü ve ızgara yemeği için, robatada ızgaradan tandır yemeklerine kadar gereken tüm temel ekipmanı göstermesini bekleyin.

02:24

3. Kalite Malzeme Tedariki

Şef Abdul Yaseen, malzemeleri mevsimine göre tedarik etmekten en iyi sonuçlar için baharatların nasıl saklanacağına kadar kaliteli malzemelerin önemi ve ayrıca balık ve etin çok taze olmasını nasıl sağlayacağınıza dair ipuçları veriyor.

02:53

4. Balık Nasıl Hazırlanır Ve Marine Edilir

Izgarada en iyi sonuçları elde etmek için bütün bir balığı hazırlamanın, baharatlamanın ve marine etmenin önemini öğrenin.

03:01

5. Robatada Sebzeli Izgara Levrek

Her seferinde balığın derisinin mükemmel kızarması ve etinin de yumuşak olması için bütün balığı robata ızgarada yapmayı ve buharda pişirmeyi öğrenin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu