Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:31

1. Giriş

Çin Kriket Kulübünden Şef Ken Wang ile Çin dim sum sanatında ustalaşın. Size her seferinde mükemmel dim sumun hazırlanması, için yerleştirilmesi, sarma ve pişirme konusunda en iyi ipuçlarının ve tekniklerinin yanı sıra ekipman, malzemeler ve bilinmesi gereken tarifleri de anlatacak.

01:27

2. Mutfağınızı ve Malzemelerinizi Hazırlayın

Şef Ken Wang sizi dim sum mutfağında gezdirecek ve otantik Çin usulü dim sum yapmak için gerekli ekipmanı açıklayacak.

02:07

3. Dim Sum Ustası Olmak İçin En Önemli İpuçları

Şef Ken Wang, yeni başlayanlar için ilk adımlardan pişirme sıcaklığını doğru bir şekilde ayarlamaya kadar her seferinde mükemmel dim sumu yapmak için en iyi ipuçlarını ve tekniklerini açıklıyor.

03:16

4. Dumpling İçin Mükemmel Wor Tip Nasıl Yapılır?

Hamuru yapmaktan ve şekillendirmekten içini doldurmaya ve kapatmaya kadar en iyi ipuçları da dahil olmak üzere dumpling için mükemmel wor tipin nasıl yapılacağını gösteren birinci bölümünü izleyin.

02:15

5. Dumpling İçin Mükemmel Wor Tip Nasıl Pişirilir?

Altın rengi ve gevrek olana kadar tavada kızartma adımları ve dumplingi buharlı pişirici olmadan nasıl pişireceğinizle ilgili ipuçlarıyla birlikte mükemmel bir wor tip dumpling yapımıyla ilgili ikinci bölümü izleyin.

03:42

6. Çorba İçin Wonton Dumpling Hazırlama

Çin'deki farklı wonton stilleri hakkında içgörülerle, çorba için wonton dumpling yapmayı, içini doldurmayı ve sarmayı öğrenin.

03:14

7. Wonton Çorbası Nasıl Yapılır

Şimdi dumplingleri pişirme zamanı! Wonton dumplinglerin nasıl kaynatıldığını ve bu klasik bir Çin yemeği olan wonton çorbasının suyunu oluşturmak için çeşnilerin nasıl eklendiğini izleyin.

04:21

8. Shumai Dim Sum Yapmayı Öğrenin

Karides ve deniz tarağı dolgulu açık bir hamur işi olan shumai yapmayı öğrenin. Zor bir tarif olan bu dim sum'ı doğru şekilde yapmak için doldurma, şekillendirme ve sarma işlemleriyle ilgili en iyi ipuçlarını öğrenin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu