Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

02:20

1. Neleri Öne Çıkarmalısınız

Mutfak personeli ile mutfak dışı personel arasında bilgi alışverişi olması önemlidir. Vardiyada ne sunulacağının anlaşılmasını kolaylaştırır. Hizmet teklifinizi iyileştirmeye yönelik farklı ipuçları ve püf noktaları hakkında bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

02:52

2. Promosyonları Ne Zaman Yapmalı

Sunumunuzu ne zaman yapacağınızı bilmek için masadaki havayı hissedebilmelisiniz. Bu videoda, doğru zamanda en iyi önerileri yapabilmek için dikkat edilmesi gereken belirtileri tartışıyoruz.

01:29

3. Nasıl Tanıtım Yapılır

Bu videoda, belirli ürünleri tanıtmanın en iyi yollarını ve tanıtımın yemeğin hangi aşamasında yapılması gerektiğini tartışıyoruz. Bir masanın havasını en iyi nasıl hissedebileceğinizi öğrenmek için izleyin.

02:36

4. Geri Dönüşler

Tekrar tekrar gelen konuklar bir restoran için çok değerlidir. Bu video, tekrar gelen her konuğunuzu takdir etmenin önemine ve yeni konukları nasıl müdavimlere dönüştürebileceğinize değiniyor.

01:31

5. Temel Teklifler

Misafirlerinize tavsiyelerde bulunabilmek için tekliflerinizin neler olduğunu iyi bilmeniz önemlidir. Temel tekliflerinizi en iyi şekilde nasıl sunabileceğinizi öğrenmek için bu videoyu izleyin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu