Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:00

Giriş

Bu oynatma listesiyle deniz ürünlerine doyacaksınız.  Balık çeşitlerinden karideslere ve ahtapotlara kadar çeşitli mutfak ve tarzları deneyerek deniz ürünlerinizi ızgara yapmayı, tavada kızartmayı, baharatlamayı ve hazırlamayı öğrenin.

03:01

Şef Abdul'dan Izgara Sanatı - Robata Izgarasında Sebzeli Levrek

Her seferinde balığın derisinin mükemmel kızarması ve etinin de yumuşak olması için bütün balığı robata ızgarada yapmayı ve buharda pişirmeyi öğrenin.

02:53

Şef Abdul'dan Izgara Sanatı - Bütün Balık Nasıl Hazırlanır ve Marine Edilir

Izgarada lezzetli sonuçlar elde etmek için bütün balığı hazırlama, baharatlama ve marine etme tekniklerini öğrenin.

02:41

Otantik Thai Mutfağı – Otlu Deniz Mahsulleri Kavurması

Güzel kokulu otlar ve baharatlar, karışık kabuklu deniz ürünleri ve gizli bir malzemenin eklenmesiyle deniz mahsulleri kavurma sanatında ustalaşın.

04:08

Odun, Duman ve Ateş ile İspanyol Tapas - Acı Soslu Kömürde Izgara Ahtapot (1. Bölüm)

Ahtapotu İspanyol tapas stilinde nasıl hazırlayacağınızı izleyin. Acı biber, sarımsak ve kapari sosunuzu hazırlamadan önce yavaş pişirme uygulayın, ardından sous-vide yapın.

05:03

Odun, Duman ve Ateş ile İspanyol Tapas - Acı Soslu Kömürde Izgara Ahtapot (2. Bölüm)

Yavaş pişirilmiş ahtapotu taze patates, kırmızı biber ve sarımsakla birleştirerek mükemmel bir şekilde ızgara yapmayı ve kapari ve safranlı sarımsaklı mayonez ile sunmayı öğrenin.

01:59

Batı Mutfağında Çin Wok Yemekleri ve Sokak Yemekleri - Acı Biberli Karides (Bölüm 1)

Doğu mutfağında soya sosunun çeşitlerini ve rolünü ve sokak yemeği tarzı bir yemeğin malzemelerini öğrenerek, deniz ürünlerinizi Çin esintili bir yöntemle pişirmeyi deneyin.

03:57

Batı Mutfağında Çin Wok Yemekleri ve Sokak Yemekleri - Acı Biberli Karides (Bölüm 2)

Şef Ning Ma’yı takip edin, ikinci bölüm sizi baştan sona pişirme sürecine yönlendirecek. Zamanlamalar, garnitürler ve tabağa alma süreci ile ilgili tavsiyelerden destek alarak, karideslerinizi mükemmel bir şekilde pişirin

06:25

Kuzey Ülkelerinden İlham Alan Mutfak - Taze Kremalı, Kızarmış Ekmek Üzerinde Sıcak Tütsülenmiş Deniz Alabalığı (Bölüm 1)

Doğu mutfağından İskandinav esintili yemeklere kadar, Chef Young, geleneksel olarak kürlenmiş ve sıcak tütsülenmiş bir balık yemeğinin yapılışını ve ipuçlarını paylaşıyor. 

02:41

Kuzey Ülkelerinden İlham Alan Mutfak - Taze Kremalı, Kızarmış Ekmek Üzerinde Sıcak Tütsülenmiş Deniz Alabalığı (Bölüm 2)

Bu Norveç esintili sandviçi hazırlamaya devam etmek için 2. bölümü izleyin. Füme balıkları salamura sebze ve biraz Taze Krema ile bir araya getirin.

04:23

Güney Hint – Somon Moolie

Hemen hemen her Kerala menüsünde bulunan baharatlı bir balık yemeği olan Moolie'de ustalaşın. Baharatlı bir hindistancevizi dokunuşu için Güney Hindistan'ın lezzetlerini somonunuza taşıyın.

02:24

Emülsiyonlar ve Jöleler - Chorizo ve Limon Püreli Ahtapot Bölüm 1

Mükemmel kıvamı tutturmayı ve bir vakumlu ambalajla içerideki hava kabarcıklarını nasıl giderebileceğinizi ve emülsiyonunuzu nasıl sıkıştırabileceğinizi öğrenin ve ahtapotunuzu chorizo jölesi ile eşleştirin. 

03:27

Emülsiyonlar ve Jöleler - Chorizo ve Limon Püreli Ahtapot Bölüm 2

2. Bölüme ahtapotunuzu tavada kızartarak ve yemeğinize eşlik edecek kalamar mürekkebi sosunu ısıtarak başlayın. Bir bazı, tavuk mayonezi ve çıtır tavuk derisi ile baharatlayın ve kaplayın.

01:57

Emülsiyonlar ve Jöleler - Chorizo ve Limon Püreli Ahtapot Bölüm 3

3. Bölümde, tabağı brunoise, chorizo jölesi ve lezzetli limon püresi ile süslemeden önce ahtapot, tavuk derisi ve kinoalı bazı birleştirerek tabağı hazırlayın.

02:05

Wabi Sabi - Uskumru Ceviche - Bölüm 1

Şimdi de Uskumru ceviche yapalım.  Tuzlayın, turşu suyu ve marinat ile zenginleştirin ve Japon malzemelerini ve wabi sabi yaklaşımını öğrenin.

01:58

Wabi Sabi - Uskumru Ceviche - Bölüm 2

Soğan turşusu ve uskumruyu sade bir tasarım ve doğal bir estetik ile bir araya getiren bir wabi-sabi yaklaşımını deneyin.

04:23

Bahçeden Masaya - Kömürde Izgara Ahtapot - Bölüm 1

Taze ve mevsimden ilham alan çeşniler hazırlarken, ahtapotun lezzetlendirilmesi ve ızgarada pişirilmesi hakkındaki en iyi ipuçlarını öğrenin.

02:18

Bahçeden Masaya - Kömürde Izgara Ahtapot - Bölüm 2

Bölüm 2'de, kömürde ızgara bir ahtapot tabağı için tüm bileşenler bir araya getiriliyor. Sos, salsa, kraker parçaları ve bakla filizleri bu taze bahçe yemeğini süslüyor.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu