Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

UFS.com Kullanım Kılavuzu

UFS Hakkında

 • Unilever Food Solutions Online Mağaza'da yalnızca ürünlerimizi almakla kalmayıp aynı zamanda özel promosyon ve sezonluk tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Kayıt olmanız ile birlikte Ödül Programı'na da dahil edilir ve www.ufs.com’da yapacağınız her alışveriş için muhteşem ödüller kazanabileceğiniz puanları toplamaya başlarsınız.
 • UFS Online Mağaza'yı kullanıcı girişi yapmadan kullanabileceğiniz gibi siteye kayıt olurken belirlediğiniz giriş bilgilerini kullanarak da UFS Online Mağaza'da alışveriş yapabilirsiniz. Kayıt bilgilerinizi kullanmanızın avantajı ödül puanları toplayabilmeniz ve kişisel bilgilerinizin saklanıyor olmasıdır. Böylece bir sonraki siparişiniz için tekrardan bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Hesap Oluşturma

 • Ufs.com’a kayıt olmanız için tek yapmanız gereken sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri tamamladıktan sonra "Hesap Oluştur" butonuna tıklamak.

Sipariş Süreci

 • UFS Online Mağaza'da alışveriş yapmak için kayıtlı olmanız gerekmektedir Ufs.com’da istediğiniz ürüne ulaşmak için, anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilir veya ana kategoriden ilgili alt kategoriye doğru ilerleyerek ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürün sayfasındaki "Sepete Ekle" butonuna basıp seçtiğiniz ürünü, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize geçmek için öncesinde sipariş vermek istediğiniz şehri, ardından teslimat için ticari ortağınızı seçmelisiniz.
 • Sipariş geçmişinizi takip etmek ve Ödül Programı'na katılmak isterseniz ilk olarak kayıt olmanız ve ardından dilediğiniz toptancıyı seçmeniz gerekmektedir. Artık ödül puanı kazanmaya başlayabilir ve promosyonlarımızdan faydalanabilirsiniz!
 • Ödeme aşamasına geçmek için sepetinizde satın alacağınız ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın. Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi girin veya kayıtlı adresleriniz seçili olarak gelecektir. Dilerseniz siparişinizi vermeden önce Hesabım sayfanızdaki Hesabım > Profilinizi düzenleyin > İş Yeri Ayrıntıları alanından adres bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra satın alma işleminizi tamamlayın. Satın alma işlemi tamamlandığında size bir e-posta gönderilir. Daha sonra distribütörünüzün ürünlerinizi teslim etmesi ile ve alışverişinizin tamamlanır.

Sipariş Geçmişi

 • Sipariş geçmişinize ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bölümden hesabınıza giriş yapın. Bu menüde “Sipariş Geçmişim” seçeneği ile direkt olarak geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz ya da “Hesabım” seçeneğine tıklayıp açılan sayfanın solunda “Sipariş Geçmişim” seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Teslimat ve Ödeme

 • Siparişimin teslimatını kim gerçekleştirir?
  Seçmiş olduğunuz toptancınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde ödemede seçmiş olduğunuz toptancınızın size belirttiği fiyat olacaktır ve bu fiyat UFS Online Markette gördüğünüz fiyattan daha yüksek ya da daha düşük olabilir.
 • Siparişim ne zaman teslim edilir?
  Seçmiş olduğunuz toptancınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Kullanıcı girişi yapmadan sipariş vermenin teslimat sürelerinin uzamasına yol açacağını hatırlatmak isteriz.
 • Siparişim teslim edilmezse ne yapmam gerekir?
  Siparişinizin teslimatından anlaştığınız toptancı sorumludur. Eğer siparişiniz teslim edilmezse lütfen sipariş onay numaranız ile toptancınız ile iletişime geçiniz.

UFS Online Mağaza'da Fiyatlar

 • UFS Online Mağaza'da belirtilen fiyatlar ürünlerin satış fiyatları değil, Unilever Food Solutions tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar kazanacağınız ödül puanlarını hesaplamak için kullanılır. Ürünlerin fiyatları her ticari ortaklar için değişmektedir.

Gizlilik Kuralları

Ticari Ortak İletişimi

 • Ufs.com’dan vereceğiniz siparişlerin fiyat, stok, teslimat süreci gibi durumları ilgili ticari ortaklarımızla görüşebilirsiniz. Tüm ticari ortaklarımızın iletişim bilgilerine https://www.unileverfoodsolutions.com.tr/bize-ulasn.html linkindeki “Ticari Ortaklarımız” sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu