Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

03:24

1. Stok Nedir?

Şef Vusi size işin temellerini anlatıyor. Ayrıca, bouquet garni olarak bilinen, çok önemli, lezzet dolu bir bitki ve baharat demeti de dahil olmak üzere klasik bir stok yaratmanın yolunu gösteriyor.

03:31

2. Court-Bouıllon

Genellikle deniz ürünleri için olan bu aromatik buğulama sıvısını üretmek için adım adım bir kılavuz sunuyoruz. Tuzu ne zaman ekleyeceğiniz ve stokunuzun doğru renk olup olmadığını nasıl anlayacağınız gibi bazı uzman ipuçlarını öğrenin.

03:52

3. Sebze Stok

Klasik sebze stokları, muhtemelen restoranınızın menüsünde bulacağınız birçok yemeği bir sonraki aşamaya taşıyacak. Bir sebze stok pişirmek için bu basit yöntemi izleyin.

03:15

4. Esmer Stok

Kavrulmuş dana eti veya dana kemiği kullanılan bu stoku yapmak için kısa bir eğitim alın. Kızartılmış et, sebze, yağ veya lezzet parçalarının ziyan olmaması için pişirme tepsilerinizin deglaze edilmesi gibi akıllıca ipuçlarını öğrenin.

01:26

5. Glaze

Et yemeklerine, rostolara ve tavada kızartmalara lezzet katmak için sıradan bir stoku süper konsantre yoğun bir sosa dönüştürün. Yapabileceğiniz farklı glaze stokları keşfedin.

03:56

6. Tavuk Stoku

Her genç şefin repertuarına tavuk stok eklemesi gerekir. Şef Vusi'nin tavsiyesiyle bunu kolayca yapabilirsiniz.

04:13

7. Balık Stoku

Aşçılık veritabanınızın bir başka önemli parçası. Bu videoda, beyaz balık kılçığı ve parçaları ile sebzelerden oluşan bu karışımı hazırlamanız için basit bir yöntem açıklıyoruz.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu