Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:30

1. Ellerinizi nasıl yıkamalısınız

Ellerinizin olabildiğince temiz olduğundan emin olmak, restoran mutfağındaki en önemli güvenlik kurallarından biridir. Bu ipuçları, gerekli yüksek kişisel hijyen standartlarını korumanıza yardımcı olabilir.

01:14

2. Bir gıda hazırlama istasyonunu nasıl temizlemelisiniz

Mutfaktaki çalışma alanını dezenfekte etmenin, yağdan arındırmanın ve sağlık ve hijyeni desteklemenin en iyi yollarını keşfedin. Çalışma yüzeylerini, lavaboları, aletleri ve görünmeyen alanları içerir.

00:53

3. Mutfak eşyalarını nasıl temizlemelisiniz

Bunlar profesyonel bir şefin en önemli araçlarıdır, bu nedenle onları güvenli ve kullanıma hazır tutmak profesyonel mutfak temizliğinin hayati bir parçasıdır. Biraz çaba büyük bir fark yaratabilir

01:41

4. Ocağın üstünü nasıl temizlemelisiniz

Bu uzman kontrol listesi size harika sonuçlar ve daha kolay bir mutfak yönetimi sağlayacak. Kızartma yağı ve artık ve yanık yemek parçalarından kurtulun.

01:41

5. Mutfak zeminini nasıl temizlemelisiniz

Bu kolay temizlik ipuçlarını deneyin. İhtiyacınız olan ekipmanı, işi nasıl güvenle yapabileceğinizi ve temizlik için gereken doğru süreyi keşfedin.

01:18

6. Restoran zeminini nasıl temizlemelisiniz

8 şekilli paspaslama gibi basit ipuçları ile restoranı nasıl çekici ve ferah tutabileceğinizi öğrenin. Pırıl pırıl bir zemin, misafirlerin hijyene önem veren bir yerde yemek yediklerine ikna olmalarını sağlayacaktır.

01:59

7. Masaları ve sandalyeleri nasıl temizlemelisiniz

Müşterileriniz gittikten sonra temizlik yapmak ve bir alanı sonraki müşteriye hazır hale getirmek için en iyi teknikleri öğrenmek ister misiniz? Bu kısa filmi izleyin.

03:15

8. Banyoyu nasıl temizlemelisiniz

Restoranınızdaki en küçük alanın bile temizliği sizin sorumluluğunuzdur. Lavabolardan alt değiştirme masalarına kadar her şeyi titizlikle temizlemeniz için bir kılavuz sunuyoruz.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu