Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:32

ICCA nedir?

2005 yılında kurulan Dubai Uluslararası Mutfak Sanatları (ICCA), birinci sınıf profesyonel ve bireysel aşçılık eğitimi deneyimi sunan, uygulama ve sonuç odaklı bir mesleki eğitim merkezidir.

ICCA nasıl çalışıyor?

ICCA Dubai, öğrencilerine, uluslararası Konaklama sektöründe ve Mavi Tur Gemi İşletmeciliği sektöründe çalışmaları için sektörün en iyi uygulamaları konusunda eğitim ve donanım sağlamaktadır ve BAE ve bölgedeki Uluslararası Mavi Tur Gemileri ve Önde Gelen Oteller'de başarıyla işe yerleştirilen öğrencileri ile, %100'lük bir iş bulma rekorunu elinde tutmaktadır. 

ICCA Dubai Mezunları, başarılı Şefler, Restoran Sahipleri, Otel Yöneticileri, Girişimciler, Yemek Stilistleri, Yemek Yazarları olmakta ve gıda dünyasında başarılarıyla adlarında söz ettirmektedir.

ICCA sektörde onaylı bir kuruluş mu?

Evet! "Dünyanın En İyi 10 Mutfak Sanatları Enstitüsü" arasında sayılan ICCA Dubai'nin sunduğu programları, Londra City & Guilds tarafından resmi olarak onaylanmış, Dünya Şef Dernekleri birliği (WorldChefs) tarafından kabul edilmiş ve BAE Dubai Yerel Yönetimine bağlı Bilgi ve İnsan Gelişimi Kurumu (KHDA) tarafından tanınmıştır.

ICCA Dubai, "2016 Ortadoğu Uluslararası Mükemmellik Merkezi Ödülü" ve Şeflerin Oskarı olarak bilinen prestijli City & Guilds Lion organizasyonu "2016-2018 Uluslararası Yılın Merkezi Ödülü" de dahil olmak üzere, çok sayıda uluslararası ve bölgesel ödülü gururla taşımaktadır. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu