Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:32

ICCA nedir?

2005 yılında kurulan Dubai Uluslararası Mutfak Sanatları (ICCA), birinci sınıf profesyonel ve bireysel aşçılık eğitimi deneyimi sunan, uygulama ve sonuç odaklı bir mesleki eğitim merkezidir.

ICCA nasıl çalışıyor?

ICCA Dubai, öğrencilerine, uluslararası Konaklama sektöründe ve Mavi Tur Gemi İşletmeciliği sektöründe çalışmaları için sektörün en iyi uygulamaları konusunda eğitim ve donanım sağlamaktadır ve BAE ve bölgedeki Uluslararası Mavi Tur Gemileri ve Önde Gelen Oteller'de başarıyla işe yerleştirilen öğrencileri ile, %100'lük bir iş bulma rekorunu elinde tutmaktadır. 

ICCA Dubai Mezunları, başarılı Şefler, Restoran Sahipleri, Otel Yöneticileri, Girişimciler, Yemek Stilistleri, Yemek Yazarları olmakta ve gıda dünyasında başarılarıyla adlarında söz ettirmektedir.

 

ICCA Dubai, UFS Academy için ücretsiz online şef eğitimleri vermek üzere Unilever Food Solutions ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

ICCA sektörde onaylı bir kuruluş mu?

Evet! "Dünyanın En İyi 10 Mutfak Sanatları Enstitüsü" arasında sayılan ICCA Dubai'nin sunduğu programları, Londra City & Guilds tarafından resmi olarak onaylanmış, Dünya Şef Dernekleri birliği (WorldChefs) tarafından kabul edilmiş ve BAE Dubai Yerel Yönetimine bağlı Bilgi ve İnsan Gelişimi Kurumu (KHDA) tarafından tanınmıştır.

ICCA Dubai, "2016 Ortadoğu Uluslararası Mükemmellik Merkezi Ödülü" ve Şeflerin Oskarı olarak bilinen prestijli City & Guilds Lion organizasyonu "2016-2018 Uluslararası Yılın Merkezi Ödülü" de dahil olmak üzere, çok sayıda uluslararası ve bölgesel ödülü gururla taşımaktadır. 

Online olarak eğitim alarak ICCA'dan nasıl Sertifika alabilirim?

Sertifikanızı sadece dünyanın dört bir yanından uzman Şefler ve uluslararası mutfak sanatları enstitüsü ICCA tarafından oluşturulan ve çekilen en güncel ÜCRETSİZ online Şef Eğitimlerini içeren UFS Academy uygulamasından edinebilirsiniz! 

Sertifika almak için, şu adımları izleyin:

  1. UFS Academy uygulamasını indirin
  2. Ücretsiz olarak kaydolun
  3. İstediğiniz eğitimi izleyin ve o eğitime ilişkin testi çözün
  4. Testi başarıyla geçerseniz, ICCA tarafından onaylanmış bir eğitim tamamlama sertifikasını içeren bir e-posta alacaksınız. 

 

 

ICCA onaylı sertifika normal eğitim yerine geçer mi?

Online sertifika, online bir eğitimi tamamladığınızı gösterir.  Ancak, Aşçılık, Unlu Mamuller veya Pastane Eğitimleri gibi, Mutfak Sanatları alanında resmi bir eğitimin veya sertifikanın yerine geçmez.  

ICCA başka neler sağlıyor?

Bir UFS Academy kullanıcısı olarak, ICCA Canlı yayınlarına ücretsiz olarak erişebilirsiniz! Bunlar, birinci sınıf online mutfak sanatları webinarlarıdır.