Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

04:27

1. Beyaz Sos (Beşamel)

Bu hafif, neredeyse tatsız sosu yapabilirseniz, hardal sosundan ıstakoz için sofistike bir kardinal sosuna kadar her şey için bir temel oluşturdunuz demektir. Bu video ile bu sosun yapılışını öğrenin.

02:00

2. Mornay

Şef Vusi, beşamele peynir ekleyerek bu lezzetli mutfak demirbaşını nasıl hazırlayabileceğinizi gösteriyor. Lazanya veya musakka gibi fırında pişmiş yemekler için idealdir.

04:32

3. Velouté

Normande, mantar ve diğer birçok sosa dönüşebilen, aynı zamanda et veya balık için kadifemsi bir eşlikçi sağlayan bir başka baz sos. Tavuk, dana eti veya - bu açıklayıcı videodaki gibi - balık suyu ile yapabilirsiniz.

04:02

4. Kırmızı Şarap Sosu

Genellikle steak veya ızgara etle servis edilir ve restoran konuklarınız için şık bir seçim sunar. Zengin, canlı bir sosu nasıl oluşturacağınızı öğrenin.

02:30

5. Köri Sosu

Bu tatlı ve baharatlı bu sosu hazırlamak için Şef Vusi'nin yöntemini izleyin. İngilizlerin ve İrlandalıların çok sevdiği, iri kıyım cipslerin üzerine dökülen bu sos, sebze ve etle de servis edilebilir.

03:26

6. Domates Sosu

Profesyonel bir şefin makarna yemekleri, deniz ürünleri, et, kümes hayvanları ve sebzeler için denenmiş ve test edilmiş, leziz bir domates sosu tarifine sahip olması gerekir. Bu sos olmazsa olmazdır.

01:59

7. Pesto

Genellikle makarnada kullanılan pişmemiş bir sostur. Fesleğen, çam fıstığı, zeytinyağı ve sarımsağın birleşimiyle mutfağınızda bu sosu nasıl üreteceğinizi keşfedin.

03:05

8. Salsa Sos

Genellikle bir normal sostan çok çeşni veya dip sostur, dünya çapında birçok çeşidi vardır. Ancak kolay bir meyve veya klasik domates salsa için - açık büfeler ve salatalar için harikadır - bu videoyu izleyin.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu