Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

01:31

Giriş Ve Ekipmanlar 

Londra merkezli İtalyan restoranı Osteria Antica Bologna'nın baş şefi Marzio Zacchi, sizi Kuzey İtalya'da zengin ve ünlü malzemeleriyle övünen bir bölge olan Piemonte ile tanıştırıyor. Beyaz trüf mantarlı risotto ve vitello tonnato'nun yanı sıra geleneksel Piedmontese Usulü Dana Pirzola pişirmeyi öğrenin. 

03:38

Kalite Malzeme Tedariki

Şef Zacchi, Piedmont mutfağının geleneksel ürünlerini tanıtırken kaliteli malzemeler tedarik etmenin önemini de vurguluyor. İtalyan mutfağında fındığın önemini, ünlü beyaz Alba yer mantarının mevsimlerini ve tedarikçilerini anlatıyor. 

05:09

Beyaz Mantarlı Risotto 

Şef Zacchi, Piedmont beyaz yer mantarı içeren geleneksel bir İtalyan yemeği hazırlıyor. Bu kremsi ve keyifli piedmont spesiyalitesini yeniden yaratmak için süreci adım adım takip edin. 

06:02

Vitella Tonnato

Ton balığı-mayonez sosu eşliğinde sunulan, Piedmonte usulü bir dana eti lezzeti olan vitello tonnato ile tanışın. Bu yemek ideal olarak soğuk servis edildiğinden karıştırma becerilerinizi geliştirin ve bu tabağı yerli bir şef gibi mükemmelleştirmek için karıştırmaya, tatmaya ve dilimlemeye başlayın. 

03:53

Sote Patates ile Piedmontese Usulü Dana Pirzola 

Piedmont usulü dana pirzola ve sote patates için tavanızı ısıtın. Bu basit tek tavalık yemek için aynı anda patateslerinizi sote ederken dana etini nasıl doğru bir şekilde baharatlayacağınızı ve mühürleyeceğinizi öğrenin. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu