Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

02:29

Giriş

Londra'daki Rosa's Thai Café'nin Baş Aşçısı ve Sahibi Saiphin Moore ile Taylandlı bir şef gibi yemek yapmayı öğrenin. Saiphin Moore, baharatlı köri ve deniz mahsulleri kavurma da dahil olmak üzere otantik Tayland yemeklerinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarıyla sizi Thai mutfağının benzersiz tatları, teknikleri ve malzemeleriyle tanıştıracak. 

01:17

Doğru Alet Kullanımı

Temel bir havan tokmağı ve havandan kaliteli bir pilav pişiriciye kadar bu temel ekipmanla otantik Tayland mutfağında ustalaşın. 

03:27

Otantik Malzemeler

Şef Saiphin Moore'dan temel malzemeler ve otantik bir Tayland yemeği yaratmanın anahtarı olan taze otlar ve baharatlar hakkında bilgi edinin. 

01:39

Kendi Aromanızı Yaratmak

Köri ezmelerinin ve sosların, klasik Pad Thai ve kavurmalar da dahil olmak üzere birçok Tayland yemeğinin temelini nasıl oluşturduğunu öğrenin.

01:21

Ustalıkta Temel Teknikler

Şef Saiphin Moore, size her Tayland mutfağında hayati bir ekipman olan wok tavada ustalaşmanın temellerini anlatıyor.

02:32

Hindistan Cevizi Sütlü Kırmızı Körili Dana Eti

Kırmızı köri ezmesi, bol miktarda bitki ve tabii ki sığır eti ile kırmızı dana köri hazırlamak için bu adım adım ilerleyen kılavuzu takip edin.

02:40

Otlu Deniz Mahsulleri Kavurması

Güzel kokulu otlar ve baharatlar, karışık kabuklu deniz ürünleri ve gizli bir malzemenin eklenmesiyle deniz mahsulleri kavurma sanatında ustalaşın...

03:33

Thai Usulü Yeşil Körili Tavuk

Thai usulü yeşil körili tavuk, zengin bir yeşil köri ezmesi ve hindistancevizi sütü ile yapılır, otlar ve soslar ve birkaç özel Thai malzemesiyle lezzetlendirilir. 

04:24

Thai Usulü Kırmızı Körili Balkabağı Yemeği

Kırmızı köri ezmesi ve hindistan cevizi sütü ile yapılan ve doyurucu sebzeler ve bitkilerle doldurulmuş, zengin ve sıcak bir kırmızı balkabağı körisi. Bir Thai klasiği.

03:21

Hint Fesleğenli Tavuk Kavurma

Taylandlı şef Saiphin Moore, sarımsak, acı biber, tavuk ve bol miktarda otun yanı sıra Rosa's Cafe'nin kendisine özgü tavada kızartma sosundan yapılan klasik bir Thai yemeği olan hint fesleğenli tavada kızartılmış tavuk yapıyor.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu