Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

"Gün ağarmadan beni yatağımdan kaldıran, ayaklarımla değil kalbimle gittiğim, her gün farklı heyecanıyla kavrulduğum evim, mutfağım. Sabahın ilk saatlerinde uysalken yaklaşıp, ışıklarını açarken keyifle izlediğim, "Günaydın" diye fısıldadığım mutfağım, benim kocaman tutkum. Peki ya ceketim? Ondan bahsetmedim size; Gece yağmış, üzerine hiç basılmamış kar, akşama doğru ayak izleriyle baharatlanmışcasına benimle yorulan ceketim, içindeyken en lezzetli gururu hissettirir bana. Bıçaklarım? İşte onlar benim mutfağımın baş tacı... Masattan geçerken işittiğim tatlı müziğini, tahtaya vurduğumda verdiği ahengini, parmaklarımda açtığı yaraları ustalıkla doldurması, onu en masum katil yapabilir. Tutkumun, çırpıcısını da severim, rendesine de aşığım. Ateşi gözlerimde ışıldasın, ben tavasına da hayranım. Benim tutkum geleceğimle harmanlansın, sizlere en stil tabaklarla sunulsun. Paydos saati geldiğinde önlüğüm askısına gururla asılsın, benim tutkum yarını heyecanla beklesin..."

Önerilen Tarif

Kuzu İncik

Türk mutfağının klasiklerinden kuzu incik özellikle yabancı misafirlerinizin çok ilgisini çekecek. Leziz Kuzu İncik tarifini hemen keşfedin!

Tüm Tarifleri Görüntüle

Knorr Et Suyu Toz Bulyon 750 g

Eşsiz lezzeti ve kalitesi ile şeflerin yıllardır değişmeyen tercihi, Knorr Bulyon. Knorr Et Suyu Toz Bulyon 750 g UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
26 155
₺25,83 Ürün Fiyatı