Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

1. Knorr Napoliten Sos

 

Klasik makarna sosları arasında yer alan napoliten sos, malzeme ve hazırlama bakımından çok zor bir sos çeşidi olmasa da özellikle yoğun saatlerde ekstra uğraş yaratabiliyor. İşte bu tarz durumlarda mükemmel bir kurtarıcıya dönüşen Knorr Napoliten Sos, benmariye ve pişirmeye uygun yapısıyla büyük avantaj sağlıyor. Taze domatesleri ve bahatları bir araya getiren Knorr Napoliten Sos, aynı zamanda ekşime yapmıyor ve mükemmel kaplama sunuyor.

2. Knorr Sweet Chili Sos

 

Kendine özgü aroması sayesinde başta et ve tavuk yemekleri olmak üzere birçok tarifle uyum sağlayabilen Knorr Sweet Chili Sos, hem tavada hem fırında kullanılabiliyor ve yanma ya da yapışma yapmıyor. Dengeli bir tada sahip olan ürün, dip sos olarak da tüketilebiliyor. Yerli üretim olan ve yerli hammaddelerden meydana gelen Knorr Sweet Chili Sos, ek olarak hijyenik paketiyle de kullanım açısından avantaj sağlıyor.

3. Knorr Çıtır Kaplama Harcı

Tavukların daha lezzetli olmasını sağlayan Knorr Çıtır Kaplama Harcı, çok amaçlı yapısıyla yalnızca et yemekleri için değil farklı tarifler için de kullanılabiliyor. Benmariye dayanıklı olan ürün, aynı zamanda yumurtaya ihtiyaç duymadan ve dökülme yapmadan tam kaplama imkanı sunuyor. Knorr Çıtır Kaplama Harcı, içerisinde çeşitli baharatlar bulunduran özel formülü ile sadece tavukların çıtır çıtır olmasını sağlamakla sınırlı kalmıyor; diğer yandan tüm tariflere hoş bir aroma da katıyor.

4. Knorr Sebzeli Çeşni

 

Çok amaçlı yapısıyla avantaj sağlayan diğer bir ürün de Knorr Sebzeli Çeşni. Her yemek için ayrı baharat arama derdini ortadan kaldıran bu popüler ürün, hem restoranlarda hem de evlerde yaygın olarak kullanılıyor. Pilavdan sulu yemeklere kadar yüzlerce farklı tarife gönül rahatlığıyla ekleyebileceğin Knorr Sebzeli Çeşni ile ilgili detaylı bilgiler 9. sayfada bulunuyor.

5. Knorr Cajun Çeşni

 

Cajun çeşnisi genellikle patates kızartmalarına eklense de aslında fırın, tava, tencere ve ızgara gibi birçok pişirme tekniği ve ürünle hoş bir uyum yaratabiliyor. Benmariye dayanıklı olan ve kolayca çözünebilen ürün, pişirmenin her aşamasında kullanılabiliyor.

6. Knorr Et Suyu & Tavuk Suyu Bulyon

 

Knorr’un artık klasikleşmiş ürünleri arasında yer alan Et Suyu & Tavuk Suyu Bulyon, diğer bulyonlarla karşılaştırıldığında 36 litre daha fazla et ve tavuk suyu sağlıyor. Tüm pişirme teknikleriyle uyumlu olan ürünlerin ek olarak MSG içermeyen versiyonları da mevcut.

Knorr Et Suyu ve Tavuk Suyu Bulyon

Knorr Et Suyu ve Tavuk Suyu Bulyon

Yemeğe kattığı eşsiz lezzeti ve kalitesi ile Türkiye’deki şeflerin 1 numaralı tercihi Knorr Bulyon'u keşfedin.

İndir

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu