Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Knorr Pratik Patates & Sütlü Patates Püresi

Knorr Pratik Patates, %100 sürdürülebilir tarımla üretilmiş patateslerin toz haline getirilmesiyle elde edilir ve tuz, koruyucu ya da MSG içermez. Kroket, püre, börek harcı, çorba bağlama, garnitür gibi farklı amaçlara ve benmariye uygun, oldukça pratik bir üründür. Geleneksel yöntemlerle zahmetli bir biçimde ve uzun sürede hazırlayacağın patatesli tarifleri, Knorr Pratik Patates sayesinde aynı doğallıkta ancak çok daha az eforla ve çok daha kısa sürede servise uygun hale getirebilirsin.

Benzer şekilde Knorr Sütlü Patates Püresi de hem pratik hem ekonomik hem de lezzetli bir alternatiftir. Sütlü içeriğiyle çok daha doğal bir tada, kıvama ve görüntüye sahip olan bu hazır püre çeşidi, köfte, et ve tavuk yemeklerinin yanında sağlıklı bir tamamlayıcı olmakla beraber yalnızca bir paketiyle 216 kişiye yetecek kadar püre hazırlamanı sağlar. Haliyle geleneksel püre yaparken kaybedeceğin enerji ve zamanın yanı sıra kıvam riskini de ortadan kaldırır.

Calve Mayonez & Salata Mayonezi

Mutfaktaki her aşamada şeflerin işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Unilever Food Solutions, Calve Mayonez ve Calve Salata Mayonezi ile zamandan, efordan ve maliyetten kazanmanı sağlar. Ekmeği ıslatmayan, dip sos olarak kullanılabilen ya da yalnızca 1 kilogramıyla 10 kilogram salata hazırlamanı sağlayan Calve mayonez çeşitleri sayesinde kıvam ve tazelik gibi sıkça karşılaşılan geleneksel mayonez problemleriyle de uğraşmazsın.

Knorr Demi Glace Sos

Fransız mutfağının bu ünlü sos çeşidi, bildiğin gibi başta et yemekleri olmak üzere pek çok tarifle oldukça lezzetli bir uyum yakalar ve farklı soslarla da harmanlanabilir. Ancak tüm bu avantajlarına karşılık yapılışı da bir o kadar zordur. Saatlerce kaynatılan kemiklerin sebzelerle karıştırılmasından elde edilen Demi Glace, bu nedenle lezzetli ancak zor bir sostur. Knorr Demi Glace Sos ise tamamen hazır yapısıyla 13 litre sosu 48 saat yerine yalnızca 10 dakikada hazırlamana imkan tanır. Böylece kalabalık yemeklerde dahi yeteri kadar Demi Glace sosu kolayca servis edebilirsin.

Knorr Napoliten Sos

Makarnalar için ideal olan Knorr Napoliten Sos, tamamen hazır yapısıyla servis sürecini büyük ölçüde kolaylaştırıp, hızlandırıyor. Taze domates ve baharatlar içeren bu lezzetli sos, aynı zamanda ekşime yapmıyor ve mükemmel kaplama imkanı sunuyor. Ürünün benmariye ve pişirmeye uygun formülü de hazırlayacağın tariflerle kolayca yapaylıktan uzak, doğal bir uyum yaratmanı sağlıyor.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu