Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

  • Daha fazla misafiri snack alanında tutarak mutfağının öğlen ana büfe maliyetini düşüreceksin.
  • Misafirlerine farklı ve heyecanlı müşteri deneyimi yaşatacaksın, misafirlerinin müşteri memnuniyetini zirveye taşıyacaksın.
  • Etrafta sürekli bir karnaval havası yaratabilecek ve bunları yaparken görsel materyallere, animasyona, spor ve dans aktivitelerine ekstra ödeme yapmayacaksın.

Ellerinde sunduğun lezzetler, mutlulukla drinko, zumba gibi danslarla tatiline renk katan, çeşitli spor aktiviteleri ile eğlenen ya da hayranlıkla gösterileri izleyen mutlu misafirlerini seyretmek ise işin en keyifli tarafı olacak. 

Hellman's Street Carnival ile Rengarenk Bir Festival 

Hellman’s soslarının taçlandıracağı rengârenk sokak festivali, misafirlerinin büyük beğenisini kazanacak. Ortamı karnavala çevirecek çeşitli görseller, sunum kalitesini artıracak tişört ve önlük desteği ve yardımcı ekipmanlar yine hizmetinde olacak. Misafirlerine, özel soslarla farklılaşan düşük maliyetli ve lezzetli reçeteler sunabileceksin.

Misafirlerinin, Knorr pane ya da çıtır kaplama harcıyla veya Knorr kajun çeşnisiyle hazırlanmış kızartmaları Hellman’s soslarına nasıl da bandırarak yiyebileceklerini düşün. Hellman’s ürünlerinden, Peri Peri, BBQ, mayonez, ketçap, sarımsaklı mayonez, hardal; Calve ketçap ve mayonezi ve Knorr pesto sosu çeşitleri sokak lezzetlerine lezzet katacak. Acı sevenleri ise Hellman’s chili mayonez, acı sos ve Knorr Acisso sevindirecek.

Hellman's Street Carnival söz konusuyken bu yazın trendi rengarenk ve leziz soslara dalmak olacak! 

Animasyon ekibimizin misafirlerinizi Hellmanns markası ile buluşturacağı eğlenceli oyunları ve aktivasyonları snack büfenizdeki lezzeti iki katına çıkartacak.

Oh! Dedirten Aktivite Lipton Wellness Hour 

Başka bir yaratıcı aktivite olan Lipton Wellness Hour ise misafirlerini yaz sıcağında ferahlatacak, canlandıracak ya da hararetlerini alarak kalplerini ısıtacak. Lipton Wellness Hour, hem eğlendiren hem de iyi çay ve kokteyl deneyimleri yaşatabilen sıra dışı bir etkinlik olarak misafirlerinin tatil anılarını süsleyecek. Tabii diğer aktivitelerde olduğu gibi Wellness Hour'da da animasyon gösterileri ya da spor, dans veya oyun aktiviteleri organizasyona heyecan katacak. 

UFS aktiviteleri sadece damaklarda harika tatlar bırakmayacak, misafirlerinin, evlerine unutulmaz anılar ve farklı deneyimler, hikâyeler ile dönmesini sağlayacak. Bu da hem yinelenen ziyaretlere hem de yepyeni misafirlere yol açacak.

O zaman, şöyle toparlayalım: Sen, misafirlerin, gastronomi, Ufs, dans, renk!

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu