Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Eğlence ve Lezzeti Bir Arada Sunan Meksika Gecesi

Otelinde Meksika ateşi yakmaya ne dersin? Baharatları ile meşhur ve Türk damak tadına hiç uzak olmayan lezzetleri ile ünlü Meksika yemekleri ilk konseptin olabilir. Hem eğlence hem de lezzet dolu Meksika kültüründen yararlanabilirsin. Etnik desenli kocaman şapkalar, Meksika müzikleri ve Meksika mutfağı ile müşterilerini sınırların ötesine davet edebilirsin. Animasyon desteği, kostüm tasarımları ve fotoğraf köşesi böyle bir temanın gereği... Show cooking gösterilerinde alev alev yanan yemekler, damaklarda kalacak acı tadı müjdeleyebilir. Ne de olsa Meksika yemek kültürü biraz acı içerir değil mi? Dilersen biz de desteğe hazırız. Temamızda farklı aktiviteler var. Ayrıca misafiriniz için UFS şef ekibinin ilham verici ürün-reçete eşleşmeleri ile Meksika Mutfağının olmazsa olmaz reçetelerini kullanarak bir lezzet ve eğlence şöleni yaratabiliriz. 

Eğlencenin Doruklarında İtalyan Gecesi

UFS şefiyle hazırlanan özel İtalyan mutfağı reçeteleri seninle, animasyonlar, show cooking gösterileri, kostümler de unutulmuyor tabii. Otele İtalya'dan gelen ılık bir Akdeniz rüzgarını dolduracak etkinliklerde İtalyan mutfağı yemekleri ile lezzete, etkinlikler ile eğlenceye doyuracak gece için hazırlıklarımız tamam! Bu renkli gecede, heyecan dolu etkinliklere, ailelerin tüm üyelerinin katılacağı şovlara ev sahipliği yapabilirsin. Hafif İtalyan yemekleri, pizzalar, makarnalar ve tatlılar müşterilerin beğenisini kazanırken, uzman kadromuz kadar ürünlerimiz de sana yardım eder. Sıcak kremadan makarna soslarına, çorbalardan pasta kremalarına kadar İtalyan tatlarını menüne getirecek her lezzette biz de varız! 

Unutulmaz Bir Asya Gecesi 

Asya mutfağı, dünyanın en sevilen ve en ünlü mutfaklarından biri. Tabii, mutfakları kadar kültürleri de ilgi çekiyor. Misafirlerini Uzak Doğu'ya gitme zahmetinden kurtararak Uzak Doğu'yu onlara getirebilirsin. Tabii her yemeği getirmene gerek yok, Asya'nın sokak lezzetleri arasında bilinen bazı böcekler Uzak Doğu'da kalabilir. Asya yemekleri seçkinde noodle'lar, özel çorbalar, suşiler, soslar, etler olsa yeter. Merak etme UFS şeflerinin reçeteleri sana yol gösterir. Animasyon ekibi geceye renk katarken, görsel sunumlarla şova dönüşen yemekler ise müşterileri büyüler. Konsept kıyafetler ve eğlence dolu Asya canlandırmaları gecenin sürprizlerinden bazıları... Özel ürünlerimiz de seni yöresel Uzak Doğu baharatları, yiyecekleri aramaktan kurtarır. Sen iste, biz getirelim. Sushi'den noodle'a menü önerilerimiz ve özel baharatlarımız, soslarımız seninle! 

Yapılan araştırmalar mevcut müşteriyi elde tutmanın maliyetinin yeni müşteri kazanmaktan daha uygun olduğunu ispatlıyor. Diğer bir deyişle, müşterini memnun ve hoş tutmak sonuçta sana, mutfağına ve oteline kazandırıyor. Biz her şey dahil otellere sene boyunca misafir memnuniyeti, maliyeti yönetimi ve personel eğitimleri konusunda destek sağlıyoruz. Tematik geceler düzenlemek için reçetelerimiz, animasyon ekiplerimiz, menülerimiz ve ürünlerimiz de seninle. Müşterilerinin memnuniyeti ve otelinin konsept çalışmaları için dilediğin her an yanındayız!

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu