Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Dijital Trafik Yaratarak, Çağı Yakala

Günümüzde potansiyel müşterilerinle ilk karşılaştığın yer internet ve kimliğin ise dijital içeriklerin, görsellerin. Dijital dünya sana yabancı ve anlaması zor geliyor olabilir, korkma bunun için yanındayız. Çalışmalarımızla markanın dijital mecralar içinde görünürlüğünü artırabilir, hizmetlerini ön plana çıkarabilirsin. İşletmen için profesyonel fotoğraf ve video çekimi, edit desteği sunabiliriz. Uzman ekibimiz tarafından çekilen ve işlenen fotoğraflar ile işletmenin mükemmel görüneceğinden emin olabilirsin. Özel içerikler ile vurgulamak istediğin özelliklere dikkat çekebilir, sosyal medya fenomenleri ile işbirliği yaparak paylaşımlar hazırlayabiliriz. Çoğunu sen tanımasan da inan, müşteriler artık onların önerilerine çok önem veriyor. 

Oda Satış Fiyatlarını Dijital Girişimlerle Yükseltebilirsin 

Dijital mecralarda ve sosyal medyada görünürlük yalnızca potansiyel müşterilerin için değil tur operatörleri için de etkili. Yapılan dijital geliştirmelerle otelin tur operatöründe görünürlüğü artar ve oda fiyatları yükselir. UFS otelin öne çıkarmak istediği içeriği oluşturur, dijital mecralarda pazarlar ve sonuçta daha fazla kar ile odayı sunman mümkün olur. Aslında formül basit, ayrıcalıklarını göz önüne çıkarmamız, o odanın hak ettiği fiyatın da artması anlamına gelir. Müşteriler detaylıca görebildikleri, beğendikleri odalara daha fazla ödeme yapabilir. Doğru planlama ile potansiyel hedef kitlene ulaşabilir ve onları seni seçmeleri için ikna edebilirsin, hem de çok daha avantajlı koşullarla. 

Dijital trafik yaratma işlemleri UFS desteği ile ufak bir yatırım gerektirse de pazarlama faaliyetleri ve oda fiyatlarının artışı düşünüldüğünde otellerin çok daha fazla kar yapması mümkün. Dijital görünürlüğün birikimle ilerlediğini de aklında tutmalısın, yani müşterinin seni tanıması, bilmesi ve her an bir yerlerde görmesi ile seçilme ihtimalin artar. Neyi istediğini bilen misafir, kendisine ne vadedildiğini gördükçe ikna olur. Günümüzde insanlara konfor, rahatlık, unutulmaz bir tatil vadetmenin yolu ise onlara fotoğraflar, videolar, içerikler göstermek, verileri sosyal paylaşımlarla desteklemektir. Çağı yakalamana, sosyal mecralarda "Ben de varım" demene yardımcı olabilir, profesyonel kadromuzla işletmeni geleceğe taşıyabiliriz.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu