Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

İlham Veren Şef Tarifleri

Menüne yeni tarifler eklemeye ne dersin? Menünde son dönemlerin olmazsa olmazlarından glutensiz, diyet, vejeteryan ve vegan seçeneklerin var mı? Vegan sebze köfte tarifini denemek ister misin? Makarna çeşitlerini artırmaya ne dersin? Misafirlerine kremalı domates soslu fusili makarna gibi rengarenk farklı lezzetler sunmak iyi olmaz mı? Unilever Food Solutions'da seni profesyonel şefler tarafından hazırlanan tarifler bekliyor. Adana kebabından Chipotle mayonezi ve avokadolu yaz sandviçine uzanan, farklı mutfaklardan yüzlerce tarif, profesyonel şefler tarafından senin için detaylıca hazırlanıyor. Tüm tariflere kolayca ulaşabileceğin gibi sorularına online yanıtlar da alabiliyorsun. 

Kaçırılmaması Gereken Gastronomi Trendleri

Gençler Mac & Cheese’e bayılıyor. Tarifini al, kendi imzanı fark yaratacak bir dokunuşla yemeğin üzerine bırakıver. Biri “Gurme fast food” mu dedi? Sanki bu yeni trend mutfağına çok yakışacak gibi. Yeşil trend, ghee, soğuk çorba çeşitleri ve daha niceleri... Okudukça, denedikçe ve sundukça işine heyecan katacaksın. Sosyal medya da bir trend elbette, hem de öyle bir trend ki doğru kullanmayı öğreneni vezir edecek güçte. Mekânın için sosyal medya ipuçları, yapılması ve yapılmaması gerekenler, yemek fotoğrafları çekimi için püf noktaları gibi önemli öneriler ve bilgiler hepsi senin için, işinin uzmanları tarafından uygulama örnekleriyle sunuluyor.

İçinden Kolayca Çıkacağın Maliyet Hesapları

Tamam, muhteşem eserler ortaya koyuyorsun ama ya maliyetleri? Maliyetler mekânın için çok önemli. Kaliteli malzemeler kullanmalı ama maliyet hesaplarında dikkatli olmalısın. Örneğin “Makarna İle Kazanmanın Sırlarını Keşfet” başlığında birçok öneri ile karşılaşacaksın. Makarna uygun fiyatlı, makarna doyurucu, makarna bir mucize. Bu durumda A’dan Z’ye makarnaya dair her şeyi barındıran makarna kitine ne dersin? Gelelim tavuğa, o da aynı makarna gibi çok değerli bir hazine değil mi? Düşük maliyeti ile dikkat çeken tavuğun da tadı damaklarda kalacak tarifleri şaşırtıyor. Maliyetlerini düşürmen için daha birçok öneri seni bekliyor.

Akıntıya karşı kararlılıkla yüzen kahraman yıldız şefimiz! Sen sen ol ve yelkenini dolduracak rüzgarları kaçırma. Hepsinden faydalan ki en hızlı yelkenlilerden biri ol.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu