Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Doyasıya Gösteri Show Cooking

Günümüzde yemek yarışmaları, yemek programları ve şovları sadece ülkemizde değil tüm dünyada çok popüler. Show cooking, bu popülariteden faydalanmanı sağlayacak. Tabi, bu aktivitede, yemek yarışmalarındaki gibi entrikalar, kavgalar, numaralar olmayacak. Yine de çoğu kişi, bu vazgeçemediği zevkin hazırlanmasını seyretmeye bayıldığına göre, ne duruyorsun? Bırak “doyasıya” seyretsinler...

UFS’nin fark yaratan, deneyimli ve gösteri işinde uzmanlaşmış şefleri havuz ve beach snack alanlarında müşterilerinin ilgisini çeken gösterilere imza atacak. Gösterilerde güvenilir markaların ürünleri kullanılacak. Ekipman ve ilgi çekici görseller ile desteklenecek show cooking, misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatacak. Misafirlerini, “Street Carnival” aktiviteleri arasında yer alan bu ilginç müşteri deneyiminden yoksun bırakmamalısın.

Vazgeçilmez Makarna Konsepti

Kimsenin hayır diyemeyeceği lezzetli makarnalar için mini konsept oluşturabilirsin. Görsel malzemelerle lezzetleri süslemeyi unutmamalısın. Unilever Food Solutions reçeteleri ile farklı tatlar deneyebilir, makarnalara yenilikçi alternatifler oluşturabilirsin. Klasik ve yenilikçi soslar yapman için gerek duyacağın kremalar, hazır soslar, baharatlar ve makarna tavası gibi bazı ekipmanlar da ürünlerimiz arasında yer alıyor. Dilersen Unilever Food Solutions önerilerini dikkate alabilir, hazırlıkları kolaylaştırabilirsin. 

Egzotik ve Leziz Asya Konsepti

Görselliğin de tat kadar önemli olduğu Asya mutfağı ile mini konseptler yaratabilirsin. Bol sos, süsleme ve hızlı hazırlanan yemeklerin olduğu menüde kızartmalardan tatlı ekşi soslu etlere kadar pek çok otantik lezzete yer verebilirsin. Wok tavada şov yapmayı da unutma, tavsiye ettiğimiz ürünler ve destek olacağımız ekipmanlar arasında sosları ve tavayı görebilirsin. 

Alışkanlık Yaratacak Tatlı Konsepti

Tatlı sunumları ile gönülleri fethedebilirsin. Carte d'Or'un karşı konulamaz lezzetlerinin de yer aldığı özel tatlı standı sayesinde tatlıları göz alıcı bir pastane vitrininde sunabilirsin. Shot bardaklarında sunacağın tatlılar, modern ve pratik özellikleri ile her göreni kendine hayra bırakır. Tatlı konusunda tavsiye ettiğimiz bolca ürün ve destek ekipmanlarımız var. Mesela tatlı standını ve shot bardaklarını Unilever Food Solutions desteği ile alabilirsin. 

İz Bırakan Street Food Konsepti

Sokak lezzetleri hızlı hazırlanmaları, kolaylıkla yenmeleri ve lezzetleri ile hem otellerin hem de müşterilerin gözdesi. Sen de bu fırsatı değerlendirmeli ve sokak lezzetleri konseptine açık büfede yer açmalısın. Hellmann's sosların olmazsa olmazlar arasında yer aldığı açık büfe ve snack büfeler alanlarında Hellmann's önlüğü ile boy gösterecek bir personel de muhakkak bulunmalı. Uzmanların reçetelerini uygulayabilirsin, konukların hazır soslarla yemeklerine yeni tatlar eklemesine de izin vermelisin. Mayonezden barbekü sosa, ketçaptan hardala kadar sos ürünlerimiz, pane harçlarımız ve çeşnilerimizle biz de yanındayız. ‌‌Unilever Food Solutions'dan alacağın destek ekipmanları içinde kürdan bayraklar, Hellmann's burger kağıtları, tişörtler ve önlükler var.

Sağlıklı Salata Konsepti

Taze yeşillikler, mezeler, aperatif zeytinyağlılar salata bar kısmının olmazsa olmazı. Bunları her otel yapıyor dersen, senin farkının salata sosları olacağını söylemeliyiz. Salata sunumları için özel kesim tekniklerini, dekoratif süslemeleri kullanabilirsin. Aynı içerikleri farklı kesimler ve karışımlarla yeni salatalar haline getirebilir, salata çeşitleri için alternatif üretebilirsin. Bir tabakta zeytin, birinde ayrıca roka sunmayı, tekli sunumlarda da opsiyon sağlamayı unutma. Balzamik, soya sosu, hardallı salata sosunun yanında mayonezli soslar ve çeşnili alternatifler oluşturmaya yarayacak ürünler de Unilever Food Solutions katalogunda mevcut. Salata sosu için özel stand kullanmayı da tavsiye ediyoruz. Ayrıca soslarımızla beraber salata standı promosyon malzemesi de veriyoruz.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu