Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Kalıcı Marka Yatırımları Nedir?

Unilever Food Solutions, hem personel eğitimi hem de ekipman ihtiyaçları konusunda çözümler sunmanın yanında yüksek kaliteli menüler hazırlamayı mümkün kılan çalışmaları ile de yanında! Dünyaca ünlü markaların ürünleri ve çok özel reçeteler eşliğinde farklı lezzetleri sunarken aynı zamanda etkileyici alanlar yaratman için sana destek veriyoruz. Kalıcı marka yatırımları; belirli alanlarda sunum ekipmanlarının tedariğinin yanı sıra personel eğitimleri; yeni tarifler ve özel konseptler için gerekli malzemeleri de kabul gören markaların ürün yelpazelerinden tedarik etmene yardımcı oluyor. 

Neden Kalıcı Marka Yatırımı Yapmalısın? 

Kalıcı marka yatırımları maliyetleri düşürmen ama kaliteyi ve çeşitliliği yükseltmen için ideal çözümler sunar. Her köşesinde farklı bir deneyim sunan işletmelerin otel puanı diğerlerinden çok daha yüksektir. Bu durum da tercih edilebilirlik noktasında markayı öne çıkarır. Ekipman, tarif ve eğitim destekleri sayesinde kalitede süreklilik yakalamayı mümkün kılan bu yatırımlar ile hayallerinin ötesinde bir memnuniyet seviyesi yaratabilirsin.

Kalıcı Marka Yatırımı ile Otelinde Nasıl Fark Yaratabilirsin?

Konuklarına eşsiz bir çay deneyimi sunarken aynı zamanda onları çok özel reçetelerle hazırlanan kokteyller ile şaşırtmak ister misin?

  1. Hellmann's Sokak Lezzetleri konsepti ile de gündüz ve akşam saatlerinde konukların için çok özel atıştırmalıklar ikram edebileceğin keyifli bir alana ve bunun yanı sıra çok özel tariflere sahip olacaksın. Sokak lezzetleri konsepti içerisinde küçük boyutlarda hazırlanan ancak unutulmayacak lezzetleri ile dikkat çeken tarifler, tüm konukların için birer lezzet şöleni yaratacak.
  2. Kalıcı marka yatırımları arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Pure Leaf Premium Çay. Bu markanın organik ürünleri, çok özel çay harmanları ve leziz soğuk çay seçenekleri de konuklarının günün her anında ferahlamaları ya da serinlemeleri için harika birer alternatif olacak.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu