Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Carte d'Or Pancake Alana Waffle Makinesi Unilever Food Solutions'dan

Carte d'Or wafflelarıyla misafirlerine tatlı lezzetler sunabilirsin, ancak onları hızla ve tam tadında hazırlamak için profesyonel waffle makinesi modellerinden birine sahip olmalısın. Doğru bir reçeteyi kusursuz kılan, orijinal waffle lezzetini oteline getiren endüstriyel waffle makineleri Unilever Food Solutions'dan sana hediye. Unilever Food Solutions, Carte d'Or Pancake alan otellere ekipman desteği sağlıyor. Lezzeti kusursuzlaştırırken maliyetleri azaltman, açık büfe çeşitlerini ekonomik şekilde artırman mümkün. Çikolata sosları, karamel, krema, meyve ve kuru yemiş parçaları da waffle köşesinin olmazsa olmazları. Kahvaltıda, beş çayında tatlı sevenleri memnun edecek waffle'lar, iştah açan kokusu ile açık büfenin atmosferine de cazibe katıyor. 

Konuklar Lipton Sıcak Çayın Tadına Varacak 

Çay servisi yoğun, çaydanlıklar yetişmiyor, küçük kazanlarda defalarca çay demlemek gerekiyor değil mi? Büyük bir kazanın maliyeti ise epey yüksek. Misafirlerine özledikleri gerçek çay lezzetini sunacak armağan ‌‌Unilever Food Solutions'dan geliyor. Lipton çay alımlarında kazan, şeker, prestij box ve viking stand Lipton'dan oteline geliyor. Geniş kazanlar sık sık çay demleme zahmetine son verirken, günün her saatinde taze çay içme keyfi ile konukların yüzü gülüyor. Tekli paketlerdeki hijyenik fişek şekerler ve tekli çay poşetleri sunan prestij box kutuları kahvaltıda, öğle ve akşam yemeklerinde açık büfe alanında çay keyfine eşlik ediyor. Misafirler kazan ile demli ve sıcak çay içmenin tadına varıyor. Prestij box sayesinde dilediği çayı kendi istediği gibi hazırlıyor, poşet çay pratikliğini dilediği an yaşıyor. 

Otelinin açık büfe bölümüne yenilik getirmek istiyor ama yüksek maliyetlerden çekiniyorsan, Unilever Food Solutions tarafından sunulan ekipman desteğinden faydalanabilirsin. Kaliteli ve lezzetli ürünleri en iyi şekilde hazırlamana yardım eden profesyonel araçlarla hem şeflerini hem de konuklarını mutlu etmen mümkün. Sen de acele et, çay keyfini pratiklikle buluşturan çay makinesine, waffle hazırlamayı hızlandıran profesyonel ekipmana Lipton ve Carte d'Or ürünleri sipariş ederek hemen sahip ol.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu