Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Güvenilir Eller Eğitim Programı: Mutfakta Güvenlik & Hijyen Eğitimi

Genel olarak şeflerin ve diğer mutfak personellerinin çalışma alanlarında karşılaşabilecekleri riskleri, bu risklere karşı alınması gereken önlemleri detaylı bir şekilde işleyen Güvenilir Eller eğitim programı, aynı zamanda personellerin ve çalışma alanlarının hijyeniyle ilgili etkili uygulamalar da içeriyor. Böylece mutfakta görev alan bir çalışan, bu eğitim programıyla alması gereken tüm güncel güvenlik ve hijyen tedbirlerini adım adım öğrenebiliyor. Üstelik tüm bunları, kolay anlaşılabilir, eğitici videolar aracılığıyla gerçekleştiriyor. 

Güvenilir Eller eğitim programında; mikroorganizmaların gıdalara bulaşmasını önleme yöntemleri, temizlik, HACCP uygulamaları, üretim güvenliği, denetim, personel hijyeni, fiziksel ve kimyasal tehlikeler gibi birbirinden farklı konu başlıklarına dair pek çok ayrıntılı bilgi bulabilirsin. Ayrıca klasik hijyen ve güvenlik tedbirlerinin yanı sıra salgın sürecine uygun özel hijyen ve güvenlik tedbirleri, bu konuya dair sıkça sorulan sorular da yine bu eğitim programında yer alıyor. 

Güvenilir Eller Eğitim Programı: Mutfakta Güvenlik & Hijyen Eğitimi

İsmine Özel Sertifikanı Nasıl Alabilirsin? 

Mesleki yetkinliğin ve kariyerin açısından önemli ölçüde yarar sağlayabilecek bu eğitim programına başlayabilmek için öncelikle Güvenilir Eller internet sitesine kayıt olman gerekiyor. Siteye kayıt olduktan sonra UFS ürünlerinde yer alan şifreleri siteye girerek eğitim videolarını izlemeye başlayabilirsin. Her üründe bir şifre yer alıyor ve her şifre sitedeki bir videoyu açıyor. Tüm videoları tamamladığında ise ismine özel Gıda Güvenliği Derneği ve Diversey Consulting onaylı sertifikanı alabiliyorsun.

Video şifrelerini profesyonel mutfaklarda yaygın olarak kullanılan Knorr Et & Tavuk Suyu Toz Bulyon, Knorr Sebzeli Çeşni, Rama Krema, Calve Kova Mayonez ve Calve Kova Ketçap gibi yaygın olarak kullanılan Unilever Food Solutions ürünlerinde bulabilirsin. Böylece tüm eğitimleri zaman kaybetmeden, kısa sürede tamamlayabilirsin. Ek olarak Covid-19 sürecinde uyman gereken kurallardan işini kolaylaştıran pratik reçetelere kadar birçok yararlı içeriğe ulaşabileceğin Normalleşme Döneminde Restoranlar İçin 10 Altın Kural-Ürün-Reçete rehberine de göz atmayı unutmamalısın. 

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu