Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

UFS yönetici şefi Yasemin Ataman sizler için kazandıran makarnaların 3 reçetesini hazırladı. Güvenilir Eller Gıda Güvenliği programımızın ilk video şifresini de ücretsiz almak için videomuzu hemen izleyin.

00:00

Lezzetli makarnaları menünüzde ön plana çıkarmanız için işletmelerin farklı ihtiyaçlarına göre birbirinden lezzetli üç farklı makarna reçetesi hazırladık.

Mantar ve tavuklu fettucine alfredo, karides dolgulu tortellini (hafif kremalı domates sos ile) ve parmesan & trüf köpüklü peynirli ravioliden oluşan bu üç reçeteyi 13 Şubat’ta Unilever Food Solutions Facebook sayfamızda yönetici şefimiz Yasemin Ataman’la  gerçekleştirdiğimiz ilk canlı demo yayınımızda siz şeflerimizle paylaştık. Yayınımızda sorulan sorulara en hızlı ve doğru cevabı veren şefler bizden hediyeler de kazandı. Canlı yayınımızın kaydını, Facebook sayfamızdan izleme fırsatı olmayan sevgili şeflerimiz için yukarıdaki videoda paylaşıyoruz.

Siz de e-bültenimize üye olarak bunun gibi organizasyonlardan haberdar olabilir; lezzetli reçetelere, sektörel trendlere, ücretsiz numunelere ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

E-bültenimize üye olmak için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu