Makarnalar misafirlerin en çok tercih ettiği yardımcı yemeklerin başında geliyor. Ancak taşıma yemek yapılan projeler için makarnanın yolda geçirdiği zaman makarnanın lezzetini ve formunu kaybetmesine neden olur. Bu sebeple şefler, misafir memnuniyetini kolaylıkla sağlayabilecekleri bu makarnaları sunmaktan kaçınıyor.

Rama Krema ve Knorr Sebzeli Çeşni sayesinde makarnaların formunu koruyan özel soslar ile misafirlerinize farklı lezzette çeşitli makarnalar sunabilirsiniz. Taşıma yemek projenize ayrı kaplarda gelen makarna ve özel sosu ister proje mutfağında küvet içerisinde karıştırarak, ister Ben Mari’de özel sosu makarnaya dökerek misafirlerinize servis edebilirsiniz.

Yan bölümde göreceğiniz alternatif tariflere tıklayarak taşıma yemek projelerinde sunduğunuz makarnalarınız için lezzet ve formunu kazandıran özel sos reçetelerini inceleyebilir bu sayede menülerinizi zenginleştirebilir ve yemeklerinize lezzet katarak misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. 

Rama Krema ve Knorr Sebzeli Çeşni sayesinde makarnaların formunu koruyan özel soslar ile misafirlerinize farklı lezzette çeşitli makarnalar sunabilirsiniz.

01:25

Ücretsiz Rama Krema ve Knorr Sebzeli Çeşni numune talepleriniz için tıklayın.