Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Makarnalar misafirlerin en çok tercih ettiği yardımcı yemeklerin başında geliyor. Ancak taşıma yemek yapılan projeler için makarnanın yolda geçirdiği zaman makarnanın lezzetini ve formunu kaybetmesine neden olur. Bu sebeple şefler, misafir memnuniyetini kolaylıkla sağlayabilecekleri bu makarnaları sunmaktan kaçınıyor.

Knorr Sebzeli Çeşni sayesinde makarnaların formunu koruyan özel soslar ile misafirlerinize farklı lezzette çeşitli makarnalar sunabilirsiniz. Taşıma yemek projenize ayrı kaplarda gelen makarna ve özel sosu ister proje mutfağında küvet içerisinde karıştırarak, ister Ben Mari’de özel sosu makarnaya dökerek misafirlerinize servis edebilirsiniz.

Lezzetin yanı sıra, catering sektöründe maliyetin açısından verimli operasyon yürütmek çok önemlidir. Gıda fiyatları her geçen gün artış gösterirken, özel soslar ile lezzetlendirdiğiniz makarnayı ana yemek olarak sunmak size hem maliyet açısından avantaj kazandıracak, hem de menünüze çeşitlilik ve lezzet katarak misafir memnuniyeti sağlamanıza önemli katkı sağlayacak.

Aşağıdaki bölümde de göreceğiniz gibi alternatif tariflere tıklayarak siz de prolerinizde makarnayı ana yemek olarak sunabileceğiniz özel reçeteleri bulabilir, bu sayede öğün maliyetinizi azaltırken, misafir memnuniyetini arttırabilirsiniz. 

Rama Krema ve Knorr Sebzeli Çeşni sayesinde makarnaların formunu koruyan özel soslar ile misafirlerinize farklı lezzette çeşitli makarnalar sunabilirsiniz.

01:25

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu