Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

çilekli pasta

Brownie Eşliğinde Çilekli Mus

Brownienin yoğun çikolata lezzeti ile çileğin ferah ve taze tadı buluşunca ortaya bu enfes güzellik çıkıyor. Üstelik sunumu da göz alıcı.

Çilekli Charlotte Kek

Kedi dili, pandispanya ve çileğin enfes birlikteliği, bu çilekli tatlı tarifini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Hem gösterişli hem de çok lezzetli.  

Çilekli Şarlot Pasta

Pandispanya, çilekli puding ve krem şanti birleşince ortaya bu kırmızı renkli pasta çıkıyor. Hem iştah açıcı hem de çok lezzetli.

Çilekli Yoğurt Parfe Ballı Çilek İle

Yoğurt, çilek, bal ve yenilebilir çiçeklerle hazırlanan bu şiir gibi tatlı, hem çok kolay hem de tabaklaması ile göz alıcı. Çilekle yapılan tatlılar arasında yer alan bu güzellik yoğurdun çilekle birlikteliğinin uyumunu vurguluyor.

Vanilla Cheese Cake Mus Çilek ve Bisküvi Kırıkları ile

Krem peynir, çilek ve bisküvi buluşuyor ve yine bir görsel şölene imza atıyor. Tadı damakta kalacak, nefis ve mis kokulu bir tatlı tarifi. Çilekli tatlılar denilince herkesin aklına ilk gelecek cinsten.

Çilekli Mus Kubbesi Vanilyalı Pandispanya ve Orman Meyveleri Jölesi ile

Çilek tek başına neredeyse tüm tatlılarda enfes sonuçlar veriyor da olsa başka meyvelerle birlikteliği de oldukça güzel. Örneğin bu tarifte orman meyveleri jölesi ile buluşan çilekler, vanilyalı pandispanyanın eşsiz kokusuyla zirveye oynuyor.

Çilekli tatlılar hem yapılışlarının kolay olması hem de tüm misafirler tarafından beğenilmesi sayesinde tüm profesyonel mutfakların menülerinde kendisine yer bulabilen eşsiz birer seçenek. Çilekli tarifler denilince bir şefin aklına gelebilecek alternatifler sonsuz. Sen de kendi yaz menünü oluştururken çilekli tatlı tariflerine yer verebilir ve menünde hem ferah hem cezbedici hem de hazırlanması oldukça kolay bir seçenek sunabilirsin şefim.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu