Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Son dönemde burgerler, köfteler, ızgaralar, tacolar ve çıtır lezzetler çok tercih ediliyor. Misafirler de bu heyecan verici lezzetler peşinde. Bu yüzden, bu yemekleri sunarken farklı ve lezzetli soslara ihtiyacın olduğunu duyuyoruz Şefim.

Sana iyi bir haberimiz var. Misafirlerine masa üstünde gururla sunduğun Hellmann’s, yepyeni soslarıyla yemeklerine daha da heyecan katmaya geliyor: Hellmann’s Peri Peri Sos ve Hellmann’s Acılı Barbekü.

Yemeklerinizi hazırlarken ihtiyacınız olan, heyecan yaratan lezzetli soslar Hellmann’s ile yanınızda.

01:00

Hellmann's Peri Peri 1KG

Trend lezzetlere leziz bir acı dokunuşu sunan Hellmann’s Peri Peri Sos ile reçetelerinizi pratik bir sekilde yıldızlaştırın.

Daha Fazlasını Görüntüle
1 8
₺127,62 Ürün Fiyatı

İdeal ve leziz bir acılık istiyorsan Hellmann’s Peri Peri tam sana göre. Sadece kaliteli malzemelerle hazırlanan Hellmann’s Peri Peri içindeki peri peri ve kırmızı biberiyle tavuk yemeklerine ve tacolara çok yakışıyor.

Yoğun isli bir tat arıyorsan Hellmann’s Acılı Barbekü her zaman elinin altında. Jalapeno biberi, baharatlar ve mevsimlik domates içeren Hellmann’s Acılı Barbekü etlere ve özellikle kaburgaya çok uyumlu ve aynı zamanda dip sos olarak kullanılabilir.

Dünyanın en çok tercih edilen mayonez markası Hellmann’s Mayonez ise, son yılların yükselen trendi hamburgerlerin de en büyük eşlikçisi. 

ÜRÜNLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu