Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

UFS Yönetici Şefi Yasemin Ataman sizler için Knorr Pratik Patatesli 3 reçete hazırladı. Menünüzü zamandan kazanarak lezzetli hale getirmek için hemen izleyin!

00:00

Cheddar peynirli patates topları, karnıbahar graten ve fırınlanmış kırmızı pancarlı patates püresi ile ızgara bonfileden oluşan üç reçeteyi 4 Aralık 2017’de Unilever Food Solutions Facebook sayfamızda yönetici şefimiz Yasemin Ataman’la gerçekleştirdiğimiz canlı demo yayınımızda siz şeflerimizle paylaştık. Yayınımızda sorulan sorulara en hızlı ve doğru cevabı veren şefler bizden hediyeler de kazandı. Canlı yayınımızın kaydını, Facebook sayfamızdan izleme fırsatı olmayan sevgili şeflerimiz için videoda paylaşıyoruz.

Siz de e-bültenimize üye olarak bunun gibi organizasyonlardan haberdar olabilir; lezzetli reçetelere, sektörel trendlere, ücretsiz numunelere ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Knorr Chef's Sütlü Patates Püresi 2KG

Şeflerin 1 numaralı tercihi* * Şef paneli, Mutfak Penetrasyon Takibi, TNS, 2016 Knorr Chef’s Sütlü Patates Püresi UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
6 25
₺626,71 Ürün Fiyatı

E-bültenimize üye olmak için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu