Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Belki de, bir salata yemenin son derece harika olduğunu hatırlamak için çok gençsiniz. 1980'lerde, model Elle MacPherson Burger King salataları ve Richard Simmons'un püskürtme şişesiyle salata süslemesine hükmetti. O zamanlar hemen hemen her lokantanın kendi salata barı vardı. Unutulmamalı ki bu modası geçmiş konseptin daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmesi amaçlanmıştır.

Açıkçası, O Zamandan Beri Çok Şey Değişti

Belki de en büyük zorluk, "salatayı tekrar havalı yapmak" yerine, salatanın popüler zamanları boyunca geliştirdiği "kötü ün”ü tersine çevirmekle ilgilidir. Müşterilerinizin daha fazla salatayı seçmesini istiyorsanız, burada daha fazlası için tekrar gelmelerini sağlayacak 3 temel ipucu var.

Soslama bir salatayı salata yapar. Hepimiz bir salata ısmarladık ve eksiksiz bir yağ kayganlığına benzeyen bir şey aldık ya da tamamen lezzetten yoksun bir grup marul aldık. Yeşillik yemek mecburi yükümlülük gibi görünebilir. Ama lezzetli, dengeli ve tutarlı bir sos üzerinde olan bir salatayı yavaşça yemek bunu tadını çıkarmalık bir şey yapar. Soslamanın doğru yapılması büyük bir fark yaratır ve müşterinizin "İşte bu!” diye bağırmasını sağlar.

Salatalar para kazandırıyor! Yüksek Kar! Salatalar, genellikle hiç pişirme gerektirmediği, küçük hazırlıkların yetmesi ve toplu olarak satın alınabilecek ucuz (yine de leziz ve sağlıklı) bileşenlere ihtiyaç duymaları nedeniyle iyi bir para kazandırıcıdır. "Gurme" salataları ve "sağlıklı" seçenekler artık herhangi bir menüde olmazsa olmazdır - mevsimlik ürünler kullanın ve trendi takip edin!

Mevsimlik ve taze tutun. Ezilmiş domatesler, büzüşmüş salata yaprakları, zayıf soslar ... Hayır, teşekkürler! Bugün piyasada güzel bir salata "yeşillikler" galaksisi var ama bunlar sadece yeşil değiller. Yeşilden mor, sarı ve kırmızı renge kadar bir yelpazeleri vardır. Birçok salata yeşilliği çeşidi var, marul, bir zamanlar bir salatanın öne çıkan malzemesiydi, şimdi ise buzdağının sadece görünen kısmı! Sürekli olarak kullanılan taze ürünlerle bunlara uyan güzel bir sos fark yaratıyor. 

Knorr Akdeniz Salata Sosu 1KG

Maydanozlu ve Frenk Soğanlı Akdeniz Salata Sosu

Daha Fazlasını Görüntüle
3 20
₺329,29 Ürün Fiyatı
Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu