Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

İşte Size Bir Kaç Küçük İpucu

 

Ayrıntıyı vurgulayın. Salatanız ilginç bir sosla servis ediliyorsa menüye koyun! Yerel, ev yapımı ve organik gibi kelimeler müşterileri heyecanlandırır ve bir hikaye anlatır, dolayısıyla bunları alakalı olduğu durumlarda kullanın.

Serbest yelpaze/glutensiz seçenekler. Serbest ve glütensiz menü öğelerini her zaman görsel olarak not ettiğinizden emin olun. Müşterilerin farklı yaşam biçimlerini göz önünde bulundurmanız kolay bir kazanımın yolunu açar.

Önerilen Tarif

Tavuklu Yeşil Salata

Formuna dikkat edenlerin favori seçimi. Tavuklu Yeşil Salata şeflere özel sırlarını ve porsiyon adetine göre değişen malzeme gramajlarını keşfedin!

Tüm Tarifleri Görüntüle

İşin içine biraz oyun katın. Eğer yemeğe bir sos gerekliyse, bunu ayrı bir sürahiye koyun ve servis edildiğinde yemeğin üzerine döktürün.

Sahneyi alın. Hiçbir şey, yemek odasında bulunan şef kadar “özel” bir görünümün sunamaz. Yemek yiyenler, işin arkasındaki personelini görmekten hoşlanıyor, bu yüzden mutfaktan bir adım uzaklaşmak için biraz zaman ayırın. 

Knorr Chef's Sebzeli Çeşni 1 kg

Zengin ürün çeşitleri ile yemekleri ziyafete dönüştüren lezzetçilerin vazgeçilmezi Knorr Chef's Sebzeli Çeşni 1 kg UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
36 216
₺35,97 Ürün Fiyatı