Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Carte D’or, bugün otantik lezzetlerde marka olmuş şeflerin tecrübe ettiği tatlı deneyimleri, değerli şeflerimize de aynı tat ve kaliteyle garanti ediyor.

Geçmişten bugüne Carte D’or, lezzete yön veren senin gibi şeflere ilham vermeye devam edecek.

Carte d’Or Ürünleriyle Yoğun Lezzet, Pratik Çözümler

Birbirinden değerli misafirlerinin damak zevkine uygun, etkileyici ve leziz tarifler hazırlamakla uğraşırken zamanın ne kadar hızlı geçebileceğini zaten biliyorsun. Üstelik bu esnada yeni tarifler ve lezzetler oluşturmak için farklı fikirler denemeye ve yaratıcılığını konuşturmaya da yeterli vaktin kalmalı. Tam da bu yüzden, mutfakta lezzetten ve hijyen koşullarından ödün vermeden zamandan kazanmana olanak tanıyacak çözümlere ihtiyacın var. Carte d’Or, birbirinden pratik ve leziz ürünleriyle dilediğin her an yanında! 

Kremanın Eşsiz Kıvamı ve Tadı Yanı Başında

Kremanın tatlı tariflerinde ne kadar önemli bir yer tuttuğu konusunda tüm şefler hemfikir. Ancak leziz ve doğru kıvamlı bir krema hazırlamak için her zaman yeterli vaktin var mı? Carte D'or Yeni Buffet Serisi’nde yer alan İç Krema ile profiterolden eklere, meyveli tartlardan rengarenk pastalara kadar krema içeren tüm tatlıları kolaylıkla hazırlayabilirsin. 

Çikolata Tutkunlarının Favori Tatlısı Brownie

Yoğun çikolata lezzeti, hafif çatlamış yüzeyi, içerisindeki yumuşacık kek kıvamı ve leziz tadı ile brownie’ye kim hayır diyebilir ki? Özellikle çikolata tutkunu misafirlerin için menüde bir brownie’ye yer vermek, onların da kolaylıkla seçim yapmasına olanak tanıyabilir. Peki, brownie hazırlarken nasıl zamandan kazanabilirsin? 

Carte d’Or Brownie ile tam kıvamında brownie karışımı, dilediğin her an yanı başında. Yapman gereken tek şey, fırından çıkardığın brownie’ye yaratıcılığını katmak ve onu dilediğince süsleyerek servise hazır hale getirmek!

Kakaolu Mus ile Köpük Kıvamındaki Çikolata Tadı

Tatlı krizlerinin, kahve molalarının ve seçkin menülerin aranılan tatlısı kakaolu mus, yumuşacık köpük kıvamı ve yoğun lezzeti ile senin için harika bir alternatif olabilir. Carte D'or Buffet Kakaolu Mus sayesinde hazırlayacağın musun sana zaman kaybettirmesiyle ya da kıvam almamasıyla ilgili endişelerini bir kenara bırakabilirsin. 

Sıkılabilir veya kaşıklanabilir özel kıvamı ile Carte D'or Buffet Kakaolu Mus, hem su hem de süt kullanılarak hazırlanabilir. Yalnızca bu ürünü kullanarak birbirinden yaratıcı tatlı tarifleri oluşturabilir, kakao tadını birçok farklı lezzetle bir araya getirerek imza tatlını yaratabilir, misafirlerini şımartabilirsin. 

Her Damak Zevkine Uygun Pancake ve Waffle 

İmza tatlılar yaratırken birçok farklı damak zevkine hitap edebilmenin ve yaratıcı çözümler oluşturabilmenin önemi oldukça fazla. Bu esnada mutfaktaki operasyonu azaltmak ve hijyen koşullarını muhafaza etmek de cabası. 

Her damak zevkine uyarlanabilir tatlılar arasında ilk sıralarda pancake ve waffle bulunur. Çünkü bu tatlıları her ana veya ara öğünde servise uygun hale getirebilir, kullandığın malzemeler ve soslar ile yaratıcılığını dilediğince konuşturabilirsin. Carte d'Or Pancake & Waffle’ın özel karışımı, hazırladığın tatlıların ideal kabarma oranını ve kıvamını yakalamasına yardımcı olur. Dakikalar içinde leziz bir tatlıyı servise hazırlayabilir, birbirinden renkli ve iştah açıcı tabaklara imza atabilirsin şefim. 

Carte d'Or, ilk dokunuştan son dokunuşa kadar sana yardımcı olacak ve misafirlerine modern tatlılar sunmanı kolaylaştıracak çözümlerle yanında. Heyecan dolu büfen, Carte D’or’dan. 

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.