Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Sevgili Şefler,

Yaratıcılık isteyen ve tadına doyulmaz tatlıları kısıtlı bir süre içinde yapmanın ne kadar güç bir iş olduğunu siz de iyi bilirsiniz.

Çeşitliliği yaratıcı bir şekilde ortaya koymak için yola çıkan Carte d’Or, parmak ısırtan lezzetteki tatlıları ortaya çıkarmak üzere yeni Buffet serisini tasarladı.

İhtiyaç duyduğunuz şeyin, her zaman aynı üstün kaliteyi yakalamanıza yardımcı olacak ürünler olduğunun farkındayız. İşte bu ihtiyacın farkında olarak ürettiğimiz yeni Buffet serisi kolay bir şekilde pişirilip, donduruluyor ve kullanımdan sunuma kadar göz alıcı formunu koruyor.

Size bu kitapçıkta Carte d’Or Buffet serisi ürünlerimizi kullanıp farklı tatlıları nasıl yapacağınızı gösterebilmeyi umuyoruz. Emeğinizin tadını çıkarmanızı, yaratıcı ve yeni tatlıları yapmak için size ilham kaynağı olmayı ümit ediyoruz.

Kitapçığımızdaki reçetelerden biri Çikolatalı Ganaj Kek. Daha fazlasına erişmek için sitemize üye olarak reçete kitapçığımızı indirebilirsiniz.

Carte d'Or Buffet Reçete Kitapçığı'nı indirmek için tıklayın.

Carte d'Or Yeni Buffet Serisi İç Krema 3KG

Carte d’Or, ilk dokunuştan son dokunuşa kadar size yardımcı olacak ve misafirlerinize modern tatlılar sunmanızı kolaylaştıracak çözümlerle yanınızda.

Daha Fazlasını Görüntüle
9 27
₺892,01 Ürün Fiyatı

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu