Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Stoğunda çok fazla malzeme tutmadan, zamanını da bütçeni de en uygun şekilde kullanarak büfeni bir tatlı cennetine çevirmek sandığın kadar zor değil. Fransız mutfağının popüler ve bir o kadar da sevilen mus tatlısı, Carte d'Or Buffet Vanilyalı Mus ile sadece birkaç malzemeden oluşan, kolay bir tarif halini alır. Sana da bu lezzetli mus ile birbirinden yaratıcı tatlılar hazırlamak kalır. Tek bir ürün, çeşit çeşit tatlı! Harika değil mi? 

İster Mus Tatlısı İster Krema Olarak Kullan!  

Hafif, köpüğümsü dokusuyla ağızda hoş bir his ve tat bırakan mus, farklı şekillerde kullanmak için oldukça ideal bir forma sahip. Tart, kek ya da pastalarının üzerine lezzetli, köpük gibi hafif bir krema eklemek ya da doğrudan kaşıklanabilir, ağızda eriyen bir tatlı hazırlamak için Carte d'Or Mus yeter. 

Üstelik onunla mus yapımı sadece birkaç dakikanı alır. Paketten çıkan toz karışımı soğuk süt ya da suyla hızlıca çırp, ister tatlılarını süsle, istersen doğrudan porsiyonla ve buzdolabında birkaç saat soğut. Sonrasında servise hazır. Kıvamı tuttu, tutmadı diye endişelenmene de gerek yok çünkü Carte  d'Or ile en zor tatlılar bile tam kıvamında! İşte bu kadar kolay!

Pastaların, tartların, keklerin üzerini süsleyeceğin ya da meyvelerle, kuru yemişlerle ve çeşitli yenilebilir pasta süsleriyle şık kuplarda servis edebileceğin Carte  d'Or Buffet Mus ile iş senin yaratıcılığına kalmış! 

Vanilyalı mousse hazırlamanın en kolay yoluna ulaşmak için Carte  d'Or Buffet Mus’u sepetine ekle ve hemen stoğunu yenile! 

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu