Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

EŞSİZ BİR SEBZE

EŞSİZ BİR SEBZE

Patlıcan

C vitaminine asla doyum olmaz ve patlıcan da mükemmel bir C vitamini deposudur. Patlıcanın tüm C vitaminini ortaya çıkarmak için üzerine biraz Knorr Cajun Çeşnisi serpmeniz kafi.

KITIR ÇITIR

KITIR ÇITIR

Bebek Havuç

Gözlerimizde harikalar yaratan havuç, kansere de iyi geliyor. Hem cildimizi onarıyor hem de daha genç görünmemizi sağlıyor. Havuç; beta-karoten, lif, K vitamini ve potasyum açısından oldukça zengindir. Daha fazla potasyum için havuçlarınıza Knorr Pratik Patates ile hazırlıyacağınız patates püresinden eklemeniz yeterli.

BEYNİN YAKITI

BEYNİN YAKITI

Kuşkonmaz

Kuşkonmaz eşi benzeri bulunmayan bir A, C, E, K ve B6 vitamini kaynağıdır. Kuşkonmaz ile lezzetli bir salata hazırlamak için Knorr Akdeniz Salata Sosu deneyin.

ÇOK SAĞLIKLI

Bebek Kabak

Bebek kabaklar kanser, yüksek kolesterol ve şeker hastalığı ile mücadele eden kişiler için idealdir. Bebek kabakları, Knorr Napoliten Makarna Sosu ile bileştirerek çok sağlıklı bir lezzet yakalayabilirsiniz.

KİLOLARA ELVEDA

KİLOLARA ELVEDA

Kabak

Yeşil kabağın sadece kendisini değil, tohumlarını ve kabuğunu da yemek mümkün. Yeşil kabaklar hem kilo vermeye yardımcı olur hem de yüksek miktarda C vitamini, potasyum, folik asit ve A vitamini içerir. Yeşil kabağın temel yağ asitlerini ortaya çıkarmak için Hellmann’s Mayonez ile lezzetli bir sos hazırlayabilirsiniz.

RENK ŞÖLENİ

RENK ŞÖLENİ

Tatlı Patates

Japon patatesi olarak da bilinen bu tatlı patatesler, tüm yemeklere rengarenk bir görünüm katar. A, C, E ve B6 vitamini açısından zengindir. Daha fazla E vitamini ve lezzet ortaya çıkarmak için biraz Knorr Sebzeli Çeşni eklemeniz yeterli.

GÜÇLÜ BİR SEBZE

GÜÇLÜ BİR SEBZE

Karnabahar

Bu süper sebze tam bir sağlık uzmanı. Bir porsiyon karnabahar günlük C vitamini ihtiyacımızın %77'sini karşılamamıza yeter! Karnabahara unutulmaz bir lezzet ve görüntü katmak için üzerine biraz Knorr Cajun Çeşnisi serpmeniz yeterli.

VİTAMİN VE MİNERAL KAYNAĞI

VİTAMİN VE MİNERAL KAYNAĞI

Çin Lahanası

Çin lahanası, aslında lahana gibi görünmeyen özel bir lahana türüdür. Kalori açısından oldukça düşük olmasına rağmen protein, lif ve birçok önemli vitamin ve mineral açısından zengindir. Knorr Teriyaki Sos kullanarak bu lahana ile hazırlayacağınız yemeklerinizde  oryantal  lezzetleri yakalayabilirsiniz.

YÜKSEK BESİN DEĞERİ

YÜKSEK BESİN DEĞERİ

Turuncu Tatlı Patates

B6 vitamini açısından zengin olan turuncu tatlı patatesler, kansere karşı doğal bir koruma sunar. Bu patatesleri biraz Knorr Fajita Çeşnisi ile birlikte renklendirebilir ve lezzet katabilirsiniz.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu