Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Barbekü Sos ile Ekmek Arası Köfte

Ah o cızbız sesi yok mu! Dumanı tüten ızgaralarda baş döndürücü kokusu ve mükemmel kıvamıyla ekmek arası köfte herkesin en favori sokak yemeklerinden. Barbekü soslu et yapmanın bundan daha lezzetli bir yorumu zor bulunur. İçerisine ekleyeceğin bir parça Hellmann’s BBQ Sos’un zengin is lezzeti, köftenin olmazsa olmaz yancıları domates ve biber ile son derece güzel gider. Barbekü sos köfte ile nefis bir şekilde uyumludur. Sana düşen hazırlarken ekmeği ısıtmayı asla unutmamak.

Hellmann's Barbekü Sos 285GR

Hellmann’s BBQ Sos; zengin tütsü tadı ile burgerlerinize ve kırmızı etlerinize tat verir.

Daha Fazlasını Görüntüle
6
₺608,09 Ürün Fiyatı

Barbekü Sos ile Dürüm Döner

Kırmızı et, ateşte doğru pişirildiğinde tarifsiz bir tada dönüşür. Bize özgü olup, dünya çapında ün kazanan döner de bunun en güzel örneği olabilir. Dönerin farklı sunumları vardır ama en pratiği onu taze bir lavaşa sarıp elde yemektir. Dürüm dönerin; içerisine yeşillikler, domates, patates, kaşar eklenen çeşitleri bulunur. Bir parça barbekü sos kullanımı sayesinde tüm bu garnitürleri enfes bir şekilde bir araya getirmek mümkün. Çünkü Hellmann’s BBQ Sos, tüm dünyanın favori sokak lezzeti döner için harika bir eşlikçi.

Barbekü Sos ile Patso

Patates kızartma işleminin sade ama büyülü bir havası var. Öyle ki ekmek arasına sadece patates kızartması ve turşu eklemek bile bazen yeterli olabiliyor. Patsonun basit tarifi seni yanıltmasın. Nar gibi kızarmış patateslerin lezzeti, kıvamında bir ekmek ve iyi yapılmış çıtır çıtır salatalık turşusu dilimleriyle akılları baştan almaya yeter. Bu güzelliği Hellmann’s BBQ Sos ile taçlandırmak ise o beklenen küçük dokunuşu yapmanı sağlar.

Barbekü Soslu Mısır

Barbekü sos, kalori sayan ama sokak lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin de en büyük dostu. Çünkü Hellmann’s BBQ Sos, sokakların gözde atıştırmalıklarından mısıra inanılmaz derecede yakışır. Haşlanmış ve taneli ya da közde mısırın üzerine eklenen barbekü sosun etkisi aklını başından alacak. Hellmann’s BBQ Sos ilave edilmiş mısırı bir kere denediğinde bir daha vazgeçemeyeceksin.

ÜRÜNLERİ KEŞFETMEK İÇİN TIKLA.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu