Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimleri | Unilever Food Solutions
Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Kayıt olmak için hemen tıklayın!

Her 10 şeften 8'i Gıda Güvenliği alanında eğitim almak istediğini söyledi. Biz de tüm şeflerimiz için Türkiye'nin tek ücretsiz online Gıda Güvenliği eğitim programını hazırladık! Eğitimler hakkında detaylı bilgi için hemen siz de www.guvenilireller.com 'u ziyaret edin. 04:00

Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimleri

Şefler için lezzetten daha önemli bir şey varsa o da mutfaklarında gıda güvenliğini sağlamak. Gıda güvenliği eğitimlerini kolayca nasıl alabileceğinizi öğrenmek için videomuzu izleyin.

 

Gıda Güvenliği online eğitim sistemi ile ilgili detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz. 02:14

Gıda Güvenliğinin Önemi

Gıda güvenliği tüm gıda işletmelerinin uyması gereken temel bir zorunluluktur. Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmanız için hazırladığımız online eğitim sistemi ile ilgili detayları videomuzdan öğrenebilirsiniz.

 

Knorr Köfte Harcı 1050 g

Zengin ürün çeşitleri ile yemekleri ziyafete dönüştüren lezzetçilerin vazgeçilmezi Knorr Köfte Harcı 1050 g UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
60 360
₺60,02 Ürün Fiyatı
Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi

Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi

Her 10 şeften 8'i Gıda Güvenliği alanında eğitim almak istediğini söyledi. Biz de tüm şeflerimiz için Türkiye'nin tek ücretsiz online Gıda Güvenliği eğitim programını hazırladık. Eğitimler hakkında detaylı bilgi için hemen siz de www.guvenilireller.com 'u ziyaret edin.