Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

COVID-19’un gündemden düşmediği şu günlerde, müşterilerin yemek tercihleri sadece lezzetli menülerden, lezzetli olduğu kadar da besleyiciliği de olan menülere evrilmiş durumda. Birçok restoranın kapalı olduğu bu dönem, paket servis menünüz ile satışlarınızı arttırmaya odaklanmak için doğru zaman olabilir.  

Paket servis hizmetine ne kadar hızlı geçerseniz, daha önce paket servis uygulamalarıyla devam eden siparişlerden daha fazlasını sunabilirsiniz. Aşağıda paket servis menünüze ekleyebileceğiniz besleyici bazı reçeteler verilmiştir, böylelikle müşterilerinize ailedeki herkes için uygun daha sağlıklı seçimler sunabilirsiniz.

Ceviz Soslu Akdeniz Salata

Portakal, ceviz ve sebze içeriği sayesinde bu yemek C vitamini bakımından zengin ve lezzetli bir seenektir. Genel olarak, bu salatadaki vitamin ve mineraller bağışıklık sisteminin işlevini korumaya yardımcı olmaktadır.

Reçeteye ulaşın

Karnıbahar Çorbası

Bu reçete elma, karnıbahar, kereviz ve daha birçok besin kaynağı ile zenginleştirilmektedir. Bu çorbadaki malzemeler bağışıklık sisteminin sağlıklı işleyişine destek olmaktadır.

Reçeteye ulaşın

Köfteli Mantar Çorbası

Her yaştan müşterinin zevkle tükettiği bu çorba, dana kıyması, mantar ve kimyonun  lezzetli bir karışımıdır. Genel sağlık ve vücut gücü için yüksek miktarda  mineral ve protein içermektedir.

Reçeteye ulaşın

Unilever Food Solutions’dan Restoranlar için Paket Servis Çözümleri

Unilever Food Solutions’dan Restoranlar için Paket Servis Çözümleri

İşletmenizi güçlendirecek paket servis püf noktalarını içeren kitapçığa ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayın.

Hemen tıkla, keşfet!
Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu