Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Jackfruit
Jackfruit sandwichÇekilmiş et dokusuna benzer bir Güneydoğu Asya meyvesi olan jackfruit, hem vejetaryenler hem de daha az et tüketmek isteyenler için harika bir alternatiftir. Tazesini bulamazsanız tuzlu suda konserve halinde satılan jackfruit de tuzlu yemekler için kullanılabilir. En çok satılan sandviçlerinizin vegan versiyonlarında jackfruite yer verebilirsiniz.

Seasweed
Seaweed on plate


Japon mutfağının başlıca gıda maddelerinden bir tanesi olan deniz yosunu, düşük kalorili iyot ve vitamin ile mineral kaynağıdır. Deniz yosununun pek çok çeşidi vardır ve çorbalar, salatalar ve pirinçli yemekler için mükemmel bir tamamlayıcı olan deniz altından gelen bir lezzettir. Ekstra lezzet için yemeklerinizde su yosununa yer verin!

Cauliflower
Cauliflower on plate


Rendelenerek pişirilmiş karnabahar, menünüzde daha az kaloriye ancak daha fazla life sahip bir alternatif bulundurmak istediğinizde geleneksel beyaz pirincin harika bir alternatifidir. Alternatif olarak karnabaharı, tıpkı Kavurulmuş Karnabahar tarifinde yaptığımız gibi bütün olarak kavurmayı deneyebilirsiniz.

Dragonfruit
Dragonfruit beautifully presentedBu egzotik görünüşe sahip meyve, kaktüs ailesinin bir üyesidir. Meyveyi kesin ve yemeğin hemen yanında servis edin veya eşsiz bir tacos lezzeti için salsa sosuna ekleyin ya da salatanızı süslemek için kullanın!

Spirulina
Spirulina smoothie


Spirulina, tropikal göllerden toplanan mavimsi yeşilimsi bir yosun olmakla beraber vitamin, mineral ve bitki temelli protein kaynağıdır. Daha çok toz versiyonuna kolay ulaşılabildiğinden tuzlu yemeklere dahil etmek o kadar kolay değildir. Ancak tatlılara veya smoothie gibi içeceklere uyar.

Maca root
Maca root on spoon


Spirulinanın tersine Maca root, empanadas, reçel veya çorbalarda diğer sebzelerle beraber pişirilebilir. . Ancak Macca Root’un en çok elde edildiği yer olan Peru dışında en sık rastlanan biçimi, toz veya un halidir. Topraksı, fındıksı bir tada sahiptir ve smoothieler için besleyici bir takviye olmakla beraber hamur işlerinde de kullanılabilir.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu