Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Şeflik anlayışımız kaynağını profesyonel mutfakları başarıya ulaştıran yaratıcılık, işbirliği, mutfak becerileri ve ticari bakış prensiplerimizden alıyor. DNA’mızı tanımlayan ve iş yapış şeklimizin temel taşları olan bu prensipler bizi şeflerin mutfaktaki günlük yaşantısına bağlıyor.

Yaratıcılık

Yaratıcılığımız, şeflerin müşterilerini memnun etmesi için onlara ilham verecek yeni profesyonel malzemeler, hizmetler ve çözümler geliştirmemizde bize yardımcı oluyor.

İşbirliği

İşbirliği, takım ruhumuzu ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayabilmek, profesyonel mutfakların ihtiyaçlarına uygun profesyonel ürün ve hizmetler sunabilmek adına müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak için olan isteğimizi yansıtıyor.

Mutfak Becerileri

Lezzet tutkusu doğamızda var. Farklı ürünleri, tatları ve pişirme tekniklerini bir araya getirip lezzetli ve besleyici yiyecekler yaratmaya tutkuyla bağlıyız. Müşterilerimiz ve onların misafirleri için neyin önemli olduğunu anlamak için çok çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz 74 ülkeden edindiğimiz bilgi birikimimizle ev dışı gıda sektörünü geliştirecek yeni alternatifler için mutfak becerilerimizi, yemek bilgilerimizi ve pişirme tekniklerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Ticari Bakış

Başarılı bir işi devam ettirmenin ticari gerekliliğinin ve müşterilerimizin başarı ve kâr elde etme ihtiyacının farkındayız. Ticari bakış açımız, geliştirdiğimiz her ürünün temelini oluşturuyor. Müşterilerimizin ekonomik beklentilerini anlayarak mutfak bütçelerini akıllıca kullanmalarını sağlayacakları profesyonel malzemeler ve hizmetleri onlara sunuyoruz.    

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu