Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Unilever Food Solutions olarak dünya çapında şeflerin mutfaktaki vazgeçilmez çözüm ortağıyız. Şeflerimizin eşsiz lezzetleri hazırlamak için mutfakta geçirdiği zamanın değerini iyi biliyor; zamandan kazandıran ürünlerimizle mutfakları lezzetlendiriyoruz. Menülere kattığımız yenilik ve heyecan ile mutfakta şeflerimize ilham kaynağı oluyoruz.

120 yıldır yemeğe tutkuyla bağlıyız

Knorr, Hellmann’s ve Lipton gibi lider markalarımızla dünya çapında 74 ülkede restoranlar, otel zincirleri ve sözleşmeli yiyecek şirketlerinin profesyonel mutfakları için çözüm üretiyoruz. Yemek yemenin, yaşamdaki keyifler arasında özel bir yere sahip olduğuna inanıyor; bu inançla işimizi sürekli geliştiriyoruz.

Her adımda şeflerimizin yanındayız

Zengin mutfak bilgi ve tecrübesine sahip aşçılarımız ve beslenme uzmanlarımızla dünya çapındaki yüzlerce şefi kendi mutfaklarında ziyaret ediyoruz. Bu sayede hem onların ihtiyaçlarını görüp anlıyor; hem de onları destekleyeceğini düşündüğümüz bilgi birikimimizi paylaşma fırsatı buluyoruz.. Mutfaktan yemek sunumuna kadar tüm aşamaların değerini iyi biliyor; ürünlerimizle bu süreçte gösterilen özene katkı sağlıyoruz.

Daha iyi bir dünya için çalışıyoruz

Ürünlerimizle sağlıklı, lezzetli ve besleyici yiyecekler oluşturmaya yardımcı olmakla sınırlı kalmıyor; tüm bu süreçlerde çevreye verdiğimiz etkiyi de gözetiyoruz. Sürdürülebilir kaynaklı malzemeler ve paketler kullanarak daha az enerji harcayıp, daha az atık üreterek, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Bu sorumluluk bilincini, işimizin temelinde değişmez bir unsur olarak görüyoruz.

Unilever Gizlilik Politikası

Şirketimizin gizlilik politikasını incelemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayın:

www.unileverprivacypolicy.com/turkish/policy.aspx

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu