Hellmann's Mayonezin Bir Asırlık Hikayesi | Unilever Food Solutions
Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Hellmann’s markasını duyduğunuza eminiz. Peki işin arkasındaki Richard Hellmann’ı duymuş muydunuz? Hikayemiz 1905 yılında New York’ta bir şarküteride başlıyor...

Richard Hellmann’ın ilk görüşte aşık olduğu eşinin özel reçetesiyle hazırladığı mayonez, kısa sürede kadınların gözdesi oluyor. 1912’de mavi kurdeleli özel kavanozuna kavuşan Hellmann’s mayonezin sandviçlere, burgere, salatalara kattığı lezzet New York şehrinde dilden dile yayılıyor.

Yeni soslarıyla büyüyen Hellmann’s markası büyük bir hızla –o dönemlerde sosyal medya olmamasına rağmen– tüm dünyada duyuluyor. Hatta 1960’larda İngiltere ve Brezilya gibi ülkelerde restoranların ve tüketicilerin favorisi bile oluyor!

Ürünün en iyisinin en iyi malzemelerle yapıldığına inanan Richard Hellmann, ürünlerine kaliteli malzemelerinden başka kattığı bir şey daha var: Lezzet tutkusu. Hellmann’s bu tutkuyla birlikte 50’den fazla ülkede geniş sos ailesiyle her zaman gerçek lezzetten yana!

Hellmann’s soslarını keşfedin!

Hellmann’s Mayonez 395 g

Dünyanın en çok tercih edilen mayonezi Hellmann's, eşsiz lezzetini taze ve kaliteli malzemelerinden almaktadır. Hellmann’s Mayonez 395 g satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
13 105
₺13,12 Ürün Fiyatı

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.